Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleolvastam anyukám facebookj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleolvastam anyukám facebookjába és megtudtam, hogy csalja apát. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
17F
2013. nov. 4. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mond meg anyudnak, ha nem ad neked heti 20 ezret elmondod a titkot apudnak.
2013. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindenki azzal jön,hogy milyen csúnya dolog kutakodni, de szerintem ez itt a legkisebb gond!

Elsősorban én megutálnám anyámat rendesen ezek után, és szégyellném,hogy ilyen anyám van.

Mindenképp elbeszélgetnék vele erről, és azt mondanám,hogy ha ezt nem hagyja abba, azonnal elmondok mindent apának.

2013. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérd meg anyudat, hogy mutasson be egy barátnőjének, aki téged is érdekelhet, és ne maradjon legközelebb belépve FB-re.


Amíg nem kezded el az életed, vagy az egyetemet, nem jó a balhé otthon. Te is megszívod, ha ők kettémennek.

2013. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!