Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság vagy annál több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy annál több?

Figyelt kérdés

Nehezen tudok kiigazodni a legjobb haveromon. Néha azt mondja,hogy elég jó nő vagyok, egy menetre bevállalna. Máskor,hogy csak barát, és nem úgy néz rám. Élvezi ha féltékeny vagyok az adott célpontjára,és ahhoz képest hogy nem úgy néz rám,gyakran stíről. Nem tudok ki igazodni rajta...most akkor bejövök neki?

16/L


2013. nov. 4. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen!
2013. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tuti! Ja, és tapasztalat hogy nincs fiú-lány barátság 18f
2013. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, lány-fiú barátság tényleg nem létezik, legalábbis férfi szemszögből.
2013. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

mit tehetnék? ha nyomulok valamikor hajlik rá,utána megilyed. miért mondja nekem hogy nem jövök be neki ha nem így van?

köszi az eddigieket!

2013. nov. 4. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak szexelni akar. Ha neked ez elég (így lehetsz hamarosan jóhírű r.ibanc), akkor elsőre pipáld le, utána már nincs félreértés, tudod a helyed, ő is tudja, hogy alkalmas vagy. S ráadásul hamarosan jönnek majd többen bátrabbak hasonló céllal.
2013. nov. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!