Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még nôk, akik hisznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még nôk, akik hisznek a nagy ô-ben, mint pici gyerek a mikulásban?

Figyelt kérdés

#Naiv lanyok
2013. okt. 28. 00:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Kulcsszó...
2013. okt. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
A Mikulásban és a haverjaiban sosem hittem, eddig a "nagy ő-ben" sem igazán, legalábbis nem foglalkoztam ilyesmivel. Aztán most úgy tűnik, létezik.
2013. okt. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
férfiként abban biztos vagyok hogy nem benned fogják megtalálni
2013. okt. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
khhm ... fiatalemberként
2013. okt. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

1-es, nem értem mire utalsz.


Talán még annyit hozzá kell tennem a kérdéshez, hogy csak azok véleményét kérem, akik éppen nem szerelmesek. Érthetô okokból :)

2013. okt. 28. 00:20
 6/31 Vree ***** válasza:
Mér', nagyon kéne már egy?
2013. okt. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Mi a párommal a negyedik évet tapossuk, most leszek 18, ő 20. de 12 éves koromba jöttünk össze először (kemény 2 hónapra) azóta tudom, hogy ő az igazi, ő a nagy ő. A Lángoló szerelem nagyrészt elmúlt, néha fel-fel lobban, és van, hogy baromi sokat veszekszünk, és van, hogy szomorú vagyok, de 12 éves korom óta sosem kételkedtem abban, hogy ő a nagy ő, még akkor sem, amikor évekig nem is találkoztunk, nem is beszéltünk. :) De előtte is mindig reménytelenül romantikus voltam, mindig tudtam, hogy egyszer eljön a nagy Ő.
2013. okt. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
6os, én férfi vagyok, és nincs szükségem nagy ô-re meg másra sem, mert megkapom amit akarok. Viszont mások meglátására is kíváncsi vagyok. Én pl olyan 17 éves korom körül kinôttem, hogy valakit jujjde különlegesnek találjak és hogy lenne másik felem/párom... Rájöttem, hogy önmagamban is egy egész vagyok, és nem kell egy konkrét lány, hanem teljes életet kell élni és ha lehet, akkor másoknak is segíteni kell, hogy megtalálják boldogságot.
2013. okt. 28. 00:27
 9/31 anonim ***** válasza:

Hittem, aztán pofonvágott a realitás.


22N

2013. okt. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
#8 Én meg egészen 20-21 éves koromig hittem ezt, hogy önmagamban is egy egész vagyok és nincs az embernek másik fele. Pedig van. Bár ettől még ugyanúgy egésznek érzem magamat egyedül is.
2013. okt. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!