Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az újdonsült barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az újdonsült barátommal beszélgettünk a gyerek témáról és ő azt mondta, hogy 3 év múlva már szeretne gyerekeket, akkor tőlem szeretne?

Figyelt kérdés

Még csak most jöttünk össze, nagyon friss a kapcsolatunk, de már most beszéltünk a gyerek kérdésről. Ha ő már 3 év múlva szeretne gyerekeket, akkor vajon úgy érti, hogy tőlem?


Továbbá, még azt is tudni kell, hogy én mondtam neki, hogy még vagy 10 évig nem szeretnék, erre meglepődött és mondta, hogy ne mondjam már, olyan későn??!


Most csak viccelődött vagy komolyan gondolta?


22/L


2013. nov. 4. 23:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
akkor most hol itt a probléma?:D
2013. nov. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sehol :D Csak tudni szerettem volna, hogy pontosan hogy értette :)
2013. nov. 5. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!