Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 33 éves pasi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 33 éves pasi vagyok és az a problémám hogy nem igazán találok párt mert a nők többségének igenis számít a pénz egy kapcsolatban csak nem merik bevallani. Miért?

Figyelt kérdés
Nekem olyan kapcsolat kéne ahol tényleg az érzelmek a kedvesség az első és a pénz mellékes, nem azért mert sok lenne. Van olyan nő akinek hasonló az igénye egyáltalán? Az is gáz hogy nem tudok összeköltözni. Szóval olyan kapcsolatot keresek amiben van egy biztos partnerem de nem élünk együtt, ha létezik ilyen azt milyen néven keressem? Vagy ha van ilyen nő / lány, írjon már. Ja és 100% őszinteség is fontos. A bizalmat meg sem említem. Érdeklődés esetén privát mail. Köszi, szép napot.

#anyagiak nélkül
2013. nov. 5. 10:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Tetszik az utolsó hozzászólás de majd te is leszel 58 éves és amikor majd az arcodba vágják hogy nem kellesz mert vén szar vagy akkor majd te sem fogod ilyen könnyen osztogatni a tanácsot hanem őrülsz ha van aki gondoskodik rólad de hagyjuk mert úgy sem érted. Az hogy hiteled van ebben a világban az a saját butaságodnak köszönheted. Nekem is volt amitől majdnem az utcára kerültem én viszont tanultam az esetből és soha többé hitel. Tanulj meg abból élni amit kapsz és nem többre vágyni ha pedig többre vágy akkor ne nyavajogj hogy ilyen magas hitel meg olyan kiadás. De ezen butaság vitázni úgy hog téma lezárva. Már rájöttem hülyeség volt lérdezni mert csak az emberek 1%a olyan mint én. a többi mindig többet jobbat akar mint ami van. Ezt nem tudod cáfolni.
2013. nov. 6. 13:41
 22/23 anonim ***** válasza:

Hát számít, hogy ha mér az ember lánya csóró, de valahogy megáll a saját lábán, akkor a fiú ne legyen nála csóróbb.:)

Az a fajta szerelmi kapcsolat, amire vágysz, 2ködevő" kapcsolat, tehát egyik fél se igen áll a realitás talaján. Ezért azért mégiscsak kell hozzá valamicske háttér, hogy nyugodtan kiröppenhessetek a testetekből napokra, mikor együtt vagytok, legyen a fejetek fölött fedél, étel a hűtőben, és ez hosszú távra biztosítva legyen.:)

Enélkül nem tudsz a szerelemnek élni...:)

EZÉRT fontos.

2014. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szóval én egy olyan férfit keresek, aki jogdíjakból él vagy hasonló, tehát megvan az anyagi háttér a csak a szerelemnek éléshez....:D:D

Te mért nem _tudsz_ összeköltözni?

2014. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!