Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Időnként a sírás belefér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időnként a sírás belefér a párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Szoktatok-e egymás előtt sírni? 1,5 éve vagyok a barátommal, ebben a 1,5 évben háromszor sírtam előtte, háromból két alkalommal úgy istenigazából.


Valahogyan anyukája tudomást szerzett róla, és szerinte jobban kellene uralkodnom magamon, mert nem szabad "gyengének lenni".

Hozzáteszem, ez mind olyan alkalom volt, amikor kettesben voltunk a barátommal, és mindhárom alkalommal közeli hozzátartozóm súlyos betegségéről és kórházba kerüléséről szereztem tudomást. Nem is akartam visszafolytani a sírást mert tudtam, hogy csak rosszabb lenne.


Te szoktál sírni a párod előtt, vagy ő előtted?


2013. nov. 6. 12:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%

#10

Nagyon jó bnőid lehettek, bár a leírásodból most is nagyon szerető nőid lehetnek : )


Én sokszor sírok a barátom előtt. Érzelmileg labilis vagyok egy kis szinten, ha elválunk -távkapcsolat- szinte mindig sírok, mert nem félek attól, hogy kiröhögi az érzéseimet. Ezt nevezném párkapcsolatnak.

Egyébként ő is sírt már 2x előttem, bizonyos okok miatt, de nem veszített a férfiasságából, csak nőtt a szememben, mivel azt sugallta, hogy bízik bennem.

2013. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
sajat velemenyem szerint egy kapcsolatban nincs olyan, hogy visszafolytjuk az erzeseinket mert "erosnek kell mutatkoznunk". ha igazan szeretitek egymast, akkor nincsenek titkok es nincs olyan helyzet, mikor hulyen kene erezd magad elotte. en a parommal 1 eve es 2 honapja vagyok egyutt, sirtam mar elotte es sirtam ugy is, hogy bezarkoztam a furdoszobaba. mikor elzarkoztam elole, utana elmondta, hogy ez neki nagyon rosszul esett, mert ugy erezte nem bizom meg benne, es hogy biztosan ugy erzem, hogy nem tamaszkodhatom ra, pedig ez nem igaz. egy jo kapcsolat alapja, hogy megbizzunk egymasban es a legrosszabb idoszakban is egymasra tamaszkodjunk, ne pedig masokra vagy magunkba zarkozzunk.
2013. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
#11: A mostaniak legalább becsülnek és tisztelnek. El foglak szomorítani, mert sokkal jobban, mint azok, akik előttem megjátszották a nagy erkölcsű valakit és az érzelgős sząrságaikat színlelték. Mind nagyon rossz színészek vagytok.
2013. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Úristen. Én férfiként mondom, hogy nincs ezzel semmi baj. 2 éve vagyok együtt a barátnőmmel, azalatt kétszer úgy bömböltem már előtte, mint egy kisgyerek és nem érzem magam kevésbé férfiasnak vagy gáznak...
2013. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
#13: nem mindegy ám, hogy csak a fú de kemény érzéketlen tuskót látják benned, vagy esetleg valódi társat. Te soha nem fogod megtapasztalni, hogy az utóbbi milyen.
2013. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Elég sokszor sírtam a párom előtt. De mondjuk nálam a fáradtság vagy a stressz is sírás formájában jön ki, és pocsék munkám van, úgyhogy mindkettőből jut bőven.

Ő egyszer sírt, amikor egy fémdarab beleállt a szemébe, és nem volt otthon fájdalomcsillapítónk. Nem bömbölt, csak egyszerűen ömlött a könnye. Mindezt 3 órán keresztül, amíg beértünk a kórházba és megvártuk az orvost. Nem lett tőle kevésbé férfias a szememben.

2013. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
#15: Valódi társ? Felettébb érdekes, hogy amióta nem tartom a nőket magammal egyenrangban, azóta a futó (2-3 hetes) kapcsolataimban mindegyik áradozik rólam, hogy velem akarja leélni az életét, ne hagyjam el őket, bíznak bennem stb. :D Felettébb érdekes, hogy amióta sząrok rájuk, azóta mind becsben képes tartani engem, én pedig aljas szemét módra hajítom ki őket egymás után sorjában. Felettébb érdekes, hogy azóta ezek a nők sóvárognak utánam, SMS-t írnak, hetente 2-3-szor megkeresnek, találkozáskor a szemükben látom, hogy azt akarják, kimondjam, jöjjünk össze. :D Felettébb érdekes itt sok minden, ugye, kedves #15-ös? :D
2013. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen, felettébb érdekes, hogy hogy lehet valódi társnak tartani valakit, akivel még csak nem is érzitek magatokat egyenrangúnak.
2013. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#17 Érdekes nőkkel ismerkedhetsz te. :D
2013. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#19: Teljesen átlagos, normális, hétköznapi nőkkel a 20-24-es korosztályból. Úgyhogy téves feltételezésed lenne, hogy őziketestű alkalmira vágyó ribik óhajtanak velem kezdeni.
2013. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!