Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Időnként a sírás belefér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időnként a sírás belefér a párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Szoktatok-e egymás előtt sírni? 1,5 éve vagyok a barátommal, ebben a 1,5 évben háromszor sírtam előtte, háromból két alkalommal úgy istenigazából.


Valahogyan anyukája tudomást szerzett róla, és szerinte jobban kellene uralkodnom magamon, mert nem szabad "gyengének lenni".

Hozzáteszem, ez mind olyan alkalom volt, amikor kettesben voltunk a barátommal, és mindhárom alkalommal közeli hozzátartozóm súlyos betegségéről és kórházba kerüléséről szereztem tudomást. Nem is akartam visszafolytani a sírást mert tudtam, hogy csak rosszabb lenne.


Te szoktál sírni a párod előtt, vagy ő előtted?


2013. nov. 6. 12:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#20: elhiszem, hogy teljesen normális külsejű nőid voltak/vannak. Még talán azt is elhiszem, hogy jobban ragaszkodnak hozzád, mint ha normális lennél. Tudjuk, hogy valami megmagyarázhatatlan okból a sok nő inkább a sggfej pasikra bukik. Na de hogy rendes, harmonikus, érzelmileg stabil kapcsolatod így nem lesz, az is biztos.
2013. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#21: "Na de hogy rendes, harmonikus, érzelmileg stabil kapcsolatod így nem lesz, az is biztos." Nem érted, hogy valamennyien komoly, szilárd kapcsolatot akartak/akarnak velem, amióta felhagytam az érzelgősséggel? Mit nem értesz ezen? Az hogy te mire vágysz, az nem egyenlő az általánosítással minden nőre vetítve, ráadásul te sem egy örökösen bőgőmasina, folyton érzelmeskedő nyálgépre ácsingózol - ja igen, csak neked ezt olyan baromi nehéz bevallani.. még saját magadnak is.
2013. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Utolsó, te nagyon durván el vagy tévedve.

Az érzelmesség nem egyenlő az érzelgősséggel, valamint az sem mindegy, hogy valaki bőgőmasina-e, vagy csak szimplán fel meri vállalni az érzelmeit (ami időnként sírással járhat).

Soha a büdös életben nem járnék olyan fiúval/férfival, aki nem elég érzelmes, érzékeny. De persze ebben sem jól a túlzások, mint ahogy semmiben sem.

2013. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!