Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnője van, kikezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van, kikezdett velem. Hagytam. Rosszul kéne éreznem magam miatta?

Figyelt kérdés

Egy pasas (26F) erőteljesen rámnyomult. Oké talán adtam is rá okot kicsit flörtöltünk de semmi komoly. A helyzet hogy lassan egy éve van barátnője, így nem tudom mit akar tőlem. Nem érzem magam bűnösnek, elvégre ha félrelépne az nem az én saram lenne hanem az övé. Ti hogy vagytok ezzel? Nem akarnék semmi komolyat vele, tekintve ha barátnőjével megtenné, velem miért ne...

19/L


2013. nov. 7. 11:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én szoktam időnként harmadik lenni, nem zavar, nincsenek lelkiismereti gondjaim emiatt. Én ezzel úgy vagyok, hogy ha nem velem, akkor mással csalja meg. Nem érzem magam bűnösnek, én nem csalok meg senkit. Mindig megdöbbenek, hogy látszólag teljesen normális férfi, saját elmondása alapján sincs egetverően nagy gond a feleségével, mégis félremegy, az izgalom miatt. Döbbenetes, de legalább tudom majd, hogy mire figyeljek oda a saját kapcsolatomnál majd. Ha kapcsolatban vagyok, sosem lépek félre, ez alap. De úgy tartom, hogy nem a harmadik fél a hibás a megcsalásokban.
2013. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan gondolom. De utolsó te az ilyeneket csak kalandnak szánod vagy tudnál komolyan tervezni olyannal aki veled csalja a párját?
2013. nov. 7. 16:53
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag kalandnak. Olyan pasi sose kellett akiben annyi gerinc sincs, hogy lezárja azt ami nem működik, vagy megbecsülje azt amilye van. Párkapcsolatra normális férfiakat keresek.
2013. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Na most akkor engem lefogtok pontozni. :D


Ne haragudjatok, de nekem az a véleményem, hogyha egy lány tudja, hogy a pasinak aki éppen ráhajt kapcsolata van, akkor igenis ő IS hibás, ha nem küldi el a fenébe. Akkor meg még jobban hibás ha még azt is tudja, ha családja is van (bár nem erről van még szó).

Velem ilyen nem volt. Lehet én se hibáztatnám a csajt, ha a pasim félrelépne, de a lányban igenis lennie kellene lelkiismeret furdalásnak. Az embertelen egy kicsit túlzó, de ha nem érzi egy kicsit, hogy ez hiba volt és sajnálja, akkor közel van az embertelenhez.


Lehet ezt mondani, hogy " ha nem velem, akkor mással csalja meg", de ez kb olyan kifogás, mint a dohányosoknak a "valamiben meg kell halni".

A megcsalt lány szerepét nem ismerem, de rám is hajtott már olyan pasi, aki járt egy lánnyal. Tudtam jól, el is küldtem, azért mert nem én akartam lenni az a lány akivel megfogja csalni, nem én akartam az a lány lenni, aki miatt szakítanak (jó más gondok is lennének, de engem hibáztatnának) szóval nem! Ez a kifogás... úgyis megcsalná mással? de akkor csalja meg egy r.banccal, akit megérdemel a pasi! Meg az a "másik lány" is ugyanúgy érzéketlen lenne.


"Oké talán adtam is rá okot kicsit flörtöltünk de semmi komoly" - na ja.. egy ártatlan flörtölés. :D Manapság, ha egy pasira rámosolyog a lány, már azt hiszi, hogy 2 lépés van az ágytól. Akkor egy flört?


Szóval szerintem egy kicsit rosszul kellene érezned magad. Ha nem érzel semmi hasonlót, akkor érzéketlen vagy.

A pasi is egy szemét.. de kitudja? lehet a lány is egy szemét akit megcsalna.


De azért ha belegondolsz.. szerintem egy kicsit azért érzel valamit, akár tudat alatt, mert ha nem lenne, akkor nem írtál volna ki ilyen kérdést.

2013. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!