Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én nem értem ezt az egészet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Miért van az embereknek ennyire kapcsolat függősége(főleg a fiatal korosztálynak)

Oké társas lény az ember ezt tudom, értem.

De egy olyan ember szemszögéből akinek nem volt kapcsolata(igen magamra is gondolok)

ez egy kicsit furcsa, tehát amit igazán nem értek főleg a fiataloknál minek mennek bele annyi kapcsolatba amikor egyértelmű, hogy úgysem maradnak együtt, miért vallják azt hogy mennyire nagyon szerelmesek és ezekre a dolgoknak nekik feltétlenül szükségük van?

De nemcsak fiatal, akármilyen korban érdekesnek találom ezt, nem mondom azt hogy én nem szeretnék vagy szerettem volna soha kapcsolatot de mivel én az a fajta ember vagyok aki ésszel gondolkodik nem csak látom a dolgokat az embereket magam körül, figyelem is. Azt hogyan viselkednek, viszonyulnak egy-egy szituációhoz élethelyzethez. Szóval feltudom mérni a dolgok értékrendjét, tudom magamról hogy nem érdemes kapcsolata kezdenem mert nem nem állnék úgy a dolgokhoz ahogyan azt kéne és így semmi értelme.

Ebből csak azt akartam kihozni, hogy párkapcsolatok és szex nélkül is el lehet lenni, mégis azt látom ,hogy ez alapvető pillére a mai társadalomban annak hogy kit mennyire fogadnak el, ez hajtja ez embereket szerintem

és szerintem az elfogadhatatlan eszme amit követnek.

De ez az élet minden más területén is megfigyelhető, szomorú dolog hogy ennyire korlátolt és felszínes világban kell élniük az embereknek.

És ami még fontosabb, ezt lehet-e; tudják-e igazán értékelni élvezni az emberek? Nem hiszem....


2013. nov. 10. 16:16
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
Leoltanod még nem sikerült butus! :D Bírom, amikor a primitívek azt hiszik riposztoznak. :D
2013. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
+ol
2013. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Miért neked sikerült már értelmes dolgot írnod? xD Mi nagyon nem lennénk haverok szerintem :D
2013. nov. 10. 16:55
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
Megmagyaráztam hol hibázol. nem tehetek arról, hogy buta vagy és nem fogod fel. :(
2013. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Hát őszintén mondom hálás köszönet azért a rengetek tudásért és információért amit a birtokomba juttattál haver, ezt nevezem :D xD

Szóval te ennyit szoktál adni más embereknek amire oly nagyon büszke vagy? xDD

2013. nov. 10. 17:00
 26/33 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
azért kapcsolatfüggő mindenki, mert nagyrészt az emberek érzelmi intelligenciája elég alacsony, s ezt kapja tovább minden gyerek a szüleitől. de mivel mindenki szeretve szeretne lenni, ezért eszetlenül ragaszkodik mindenki valakihez, aki szereti egy kicsit is általában. nem mindig tudják, hogy mi is az a szerelem, csak az elején van valami fellángolás, aztán meg megszokják azt, hogy szereti őket valaki, s ők is szerethetnek végre valakit, s így biztonságban érzik magukat. ezt a félelmet pedig, hogy egyedül semmire se viszik, is nagyrészt a szüleiktől veszik át, akik szintúgy egy rossz kapcsolatba szülték bele őket alapból. elvált szülők, alkoholista apa, esetleg anya is, bántalmazás, állandó görcsös otthoni légkör, ez által szorongó fiatalok, akik fejvesztve menekülnek egymás karjaiba, s egymásra támaszkodnak... valami ilyesmi, de van ezen mit gondolkodni és könyvet is lehet írni erről, meg van is pár...
2013. nov. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz ami megpróbál rámutatni a lényegre, a te szavaid is csak engem erősítenek, hogy az embereknek változnia kellene nem ezekben a dolgokban kiélni a saját lelki terheiket, bár van pár okos ember akik szerint korlátolt idióta vagyok, hát tessék az előző válaszoló már is rámutatott arra hogy igenis van értelem a kérdésben csak ők annyira 0-ák hogy ezt megértség, hogy megértsék a dolgok lényegiségét. Csak a felszínt képesek látni.
2013. nov. 10. 19:56
 29/33 anonim ***** válasza:
A géneket nem fogja átírni egy érintetlen kisfiú. :D
2013. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

milyen géneket? :D

ezek nem gének, hanem viselkedés minták, amiket a szülőeiktől, a felnőttektől, magyarra fordítva a felnőtt mintáktól amiket láttak, azoktól sajátították el

2013. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!