Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Értelmes, szép és kedves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes, szép és kedves lány vagyok, hogyan lehetséges, hogy nem egy gazdag szexisten a párom?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemre járok és dolgozom, hogy el tudjam tartani magam, mindemellett három nyelven beszélek/tanulok ( egyből van felső, a másik kettőből most gyúrok rá), mindemellett jelenleg felkérésre gazdasági tanulmányokat, illetve még modellkedem - és nagyon szegény anyagi háttérből jövök.


A párom egy átlagos kinézetű férfi, műszaki eladóként dolgozik és nincs még kocsija sem - miért őt választottam, ha bőven volt jelentkező a gazdag vállalkozósrácok közül is? ;)


Tudom, most azonnal érkeznek majd a válaszok, hogy ha értelmes lennék, ki sem írnám ezt a kérdést - talán igaz, de egyrészt nem bírok aludni, másrészt nehéz napom volt, és kikészítettek csúnya fiús kérdések :D


2013. nov. 10. 23:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Mennyien nem értik a kérdést, hihetetlen :)
2013. nov. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%
Ilyen kérdést feltenni, hát beszarás... Az egó az megvan látom.
2013. nov. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%

"miért őt választottam, ha bőven volt jelentkező a gazdag vállalkozósrácok közül is? ;)"


Adjon zöldkezet akit szintén elkapott a végtelen unszimpátia ezt olvasva a kacsintós smiley-val.

2013. nov. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én egy 165centi magas, ronda fejű srác vagyok, kiváncsi vagyok hol van az a lány, aki adna nekem esélyt az ismerkedésre.
2013. nov. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Most miért vagytok ilyen ellenségesek? Nekem tök szimpatikus a kérdező... Szerintem a legtöbbetek azért boldogtalan, mert mindenben a rosszat keresi.
2013. nov. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a kérdező nem azért tette fel, hogy az irigyek gutaütést kapjanak, hanem mert sok "jaj, de csúnya vagyok nem szeret senki " fiúcska!férfi kérdezett tegnap, meg általában jönnek az ilyenek: nincs kocsim, nem vagyok egy sztár kinézetű biztos azért nem "választ " senki

Először is elfejeltették ezek a fiúk/férfiak mi az hogy udvarlás. Meg kéne hódítani azt a lányt- kedvességgel figyelemmel, és némi humorral mert a csendes, kedves lányok félénkek..

2013. nov. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
56%

A "csúnyafiúkon" nem tudsz segíteni. Akkor se ha arconszexualizálod őket :)

A legtöbb gyáva ahhoz hogy bármit tegyen az életbe. Ezt viszont nem ismerné be magának soha. Helyette keres valami külső körülményt, amiről nem ő tehet és amin biztosan nem tud változtatni. Gyorsan keres rá példákat az életéből és tádá! Megvan a megdönthetetlen ok az életére.


Tehát: Nem az a baj hogy balfa.z vagyok és egy beszari pö.s hanem egyszerűen ronda vagyok és nincs pénzem... tökéletes.


Azt azért hozzátenném hogy az utóbbi nem elég erős mert pénzt azt ugye lehet keresni ha mondjuk valamit dolgozol/tanulsz pl és nem egész nap a dota előtt vakarod a segged. A rondaság viszont überállat módon erős mindenre rámondható szuperok.


Figyeld csak: Azért nincs pénzem mert ronda vagyok és nem alkalmaznak egy jól fizető állásra sem.

Azért nem tanulok tovább mert ronda vagyok és a tanárok megnehezítik az előrejutásom.

Azért éhezik annyi ember mert ronda vagyok és mindenkinek elvettem az étvágyát. NA?!

Ugye hogy ugye?

2013. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%

Talán ha két-három válaszoló van olyan szinten, hogy értelmezni tudta a kérdést. Ó jaj! :D


Szegénykém, hiába írtad le itt a történeted, aki nem akarja felfogni, nem fogja felfogni.

2013. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!