Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék kiszúrni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kiszúrni a volt barátommal? 21/L

Figyelt kérdés
Betelt a pohár. Nem részletezném, hogy milyen szinten volt velem szemét, mit és mennyit hazudott nekem és hogy kivel csalt meg és utána miket vágott az arcomba. A lényeg, hogy bosszút akarok. Utálom, hogy neki minden összejön, holott emberileg egy szenny. Sajnos sokszor találkozunk a munkahelyünkből adódóan. Papolás a megbocsátásról nem kell, köszönöm.:)

2013. nov. 10. 23:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell megbocsátanod. De magadat teszed tönkre és nevetségessé, ha nekiállsz a bosszúra energiát pazarolni.
2013. nov. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
3%

"holott emberileg egy szenny"

Te talán különb vagy, r_banc?


A pasi helyében meg jól megaláználak.

2013. nov. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

utolsónak: a megalázás már megvolt.:)

te meg inkább változtass magadon, mert így továbbra sem lesz csajod.:S gyépés.

2013. nov. 10. 23:36
 4/23 anonim ***** válasza:
10%
Majd szólok, ha kíváncsi leszek a véleményedre. Pénzért minden megvehető. Még te is. Annyi csajom van, amennyit én akarok.
2013. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Bosszút akarsz?


Láttad a Kill Bill-t?

Leszámolás a Kék levelek házában.


Na, ha valami olyasmit szeretnél, mondom a teendőidet.

1-menj el kinába. Keress fel egy Buddhista templomot és kérd meg, hogy mutassák meg, hogy merre van Pai Mei leszármazottjának a temploma. Menj el oda és kérd meg, hogy tanítson ki a Kunf fu minden fortélyára.

2-ha megtanultad a Kug fu minden fajtáját, menj el Japánba. Ott keresd fel Sony Chiba-t és kérd meg, hogy kovácsoljon neked egy Hanzo kardot és kérd azt is meg, hogy tanítson meg a kardvívásra.

3-ha ezek megvannak, menj el, keresd fel a likvidálandó személyt és végezz vele, hidegvérrel.

2013. nov. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
:D a kill bill stílus jól esne. amúgy csak kicsit ráijesztenék mondjuk. vagy vírust küldenék a gépére. ilyen ártatlan dolgokat gondoltam.
2013. nov. 10. 23:42
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az agyadba kéne egy vírus.
2013. nov. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
kapcsoltasd ki a gázt, vizet, tvt, telefont ,áramot ahol lakik:) telefon, hogy terrorosita cselekményre készülnek... a mgerőszakolós kamu is bejöhet...:D illetve a terhes vagyok drágám tőled duma az ász:D
2013. nov. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
menj fel hozzájuk mitnha beszélni akarnál előtte igyál sokat úgy menj hogy nagyon kelljen pisilne aztán told le a nadrágod és pisild össze a szobáját
2013. nov. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
leginkább úgy hogy leszarod teljes mértékben mintha nem is létezne.
2013. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!