Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy működhet a párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működhet a párkapcsolat egy nagy szabadságigényű partnerrel?

Figyelt kérdés
Hol a láthatatlan határ a hosszú "póráz" és az elszakadt "póráz" között? Egyszer belebuktam, most újra ilyet sodort elém az élet. Azt hittem ha mindenhová engedem és megkímélem minden családi/anyagi/szervezésbeli nehézségtől, majd boldog lesz otthon, majd visszajön,erre vitte más. Lehet ezt jól csinálni?
2013. nov. 12. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Én egy ilyen ember vagyok. Nekem is kell a szabadság, de az is, hogy legyen kihez haza menni. A partnerem mindenben támogat és mindent megtudok vele beszélni. A határ valahol ott van, hogy ne azt érezzem, hogy nemérdekli mit csinálok, hanem azt, hogy érdekli, de inkább a háttérből figyel.
2013. nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kétlem. Ha olyan nagy a szabadságigénye, akkor bármit tehetsz, azt ki fogja élni.
2013. nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon aktuális ez a kérdés. Sajnos nem tudok rá válaszolni 100%-osan. Szerintem azt is kell vizsgálni a háttérben, hogy mennyire felnőtt fejű az illető.
2013. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mennyire becsülöd saját magad.


Te nem annyi megbecsülést fogsz kapni, amennyit a partnerednek adsz, hanem amennyit saját magadnak adsz. Ha a szolgája vagy, hogy mindentől "megkíméld", azaz magadra vállalj minden nehézséget, akkor ő is szolgaként fog tekinteni rád.

2013. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-esnek nagyon igaza van.
2013. nov. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért kell megkímélni egy felnőtt embert??? Az nem szabadságigény, hogy megy amerre kedve tartja és semmi dolga otthon. Azt sem tartom normálisnak, ha valaki minden nap elmegy valahová. Ok, heti párszor, de akkor minek neki partner, ha nincs otthon? Hogy legyen ki főz-mos rá?
2013. nov. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jogos a felvetésed Utolsó,de amikor a háttérben a Drága mama azt nyomatja hogy most élj Fiacskám mert ha megszületik a lányod,a nejed nem fog engedni sehová,majd ugyanezt eljátssza a 2. Terhesség alatt is,duplán akar a feleség teljesíteni h ne legyen a Drága mamának igaza.Egyébként azt hiszem #4-esnél van a megoldás kulcsa.Köszi mindenkinek!
2013. nov. 12. 11:06
 8/10 anonim ***** válasza:

nem értem, miért nem ketten szórakoztok, amíg a drága mama babázik? Úgy látom, itt a probléma a háttérben áskálódó anyóssal van, de biztos a férjedet sem kell nagyon biztatni. Ugye tudod, hogy te is hibás vagy? Nem értem, hogy miért lenne vége az életének, amikor a család az élet, ő is ott volt, mikor csináltátok a gyerekeket.

Ez a dolog később bosszulja majd meg magát, ha eltávolodtok egymástól és ő a gyerekektől. Hová járkál ennyit?

2013. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem az exférjem miatt írtam ki a kérdést,hobbizenélt,ma már azzal a rajongójával él nagy szerelemben akivel a 2.terhességem alatt csalt.Csupán szeretném legközelebb okosabban csinálni.
2013. nov. 12. 11:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Nehéz eset. Amúgy mindentől függetlenü a gyerekszületés tényleg gúsba köti az embereket, ismerősöknél sok példa látható. Én viszont nem akarom a független szabad döntési képességemet feladni.

36 F

2013. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!