Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami trükk arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami trükk arra, hogy hogyan szeressek el egy kapcsolatban elő lányt?

Figyelt kérdés
tudom, hogy szemétség, tudom, hogy 10ből 9en szétoltanak majd, de ez van.
2013. nov. 12. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szemétség. Csak azt lehet "elszeretni", aki maga is el akar menni. Trükköt nem tudok.
2013. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Akit te el tudsz szeretni mástól, azt tőled is el fogják tudni. Biztos, hogy nem kellene nekem ilyen nő.
2013. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez függ attól milyen a kapcsolata, hogyan próbálkoztál eddig, rajta is látod e a hajlandóságot...
2013. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2: ez nem biztos

Szerintem a legjobb módja, ha érdeklődsz felé, de amikor elkezdene kukának használni, panaszkodna akapcsolatáról akkor hirtelen dolgod akad. Meglátod ezzel felb aszod agyilag és elkezd majd agyalni, ha kapcsol akkor meg rád gerjed majd, mert az a kettősség hogy közben érdeklődsz felőle a nőket megszédíti.


A nagy hódító :D

2013. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Te szívesen lennél egy olyan lánnyal, akit el tudsz szeretni a barátjától? Soha nem merülne fel benned, hogy, miután összejön veled, téged is otthagy másért?
2013. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A megcsalás, és az elszeretés között szerintem amúgy van különbség. Az elszeretés, csak afféle kilökdösés egy rossz kapcsolatból, szerintem :D
2013. nov. 12. 20:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,hogy rossz e a kapcsolat? Amúgy jah, csak azt lehet "elszeretni" aki el akar menni. Én a lassú víz partot mos megoldást választanám, amikor összevesznek mindig legyél ott vigasznak, néha vigyél neki ajándékot, ne drágát csak valami apróságot olyan címszóval hogy ó megláttam és meg kellett vennem, de mit kezdjek vele gondoltam örülnél neki stb.
2013. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért nem ennyire egyszerű a helyzet, mert ha szétszedsz egy olyan kapcsolatot, ami jelen helyzetben sebezhető (minden kapcsolatban vannak nehezebb időszakok), de amúgy működik, majd X idő után rájössz, hogy Neked annyira mégse tetszik a lány, akkor mi lesz? Dobod és lépsz tovább?
2013. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát így 19 évesen nem feltétlen házastársat keresek..., de ettől függetlenül ha még meg se szereztem a csajt, nem fogom azt tervezgetni, mi lesz ha majd kiszeretek belőle, nem fog tetszeni, stb.
2013. nov. 12. 23:28
 10/11 A kérdező kommentje:
De amúgy igen, kb az lenne a forgatókönyv :D
2013. nov. 12. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!