Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég tudtam meg h a barátnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég tudtam meg h a barátnom igaz ritkán de felpofozta az exét nemis egyszer. Az én exeim ilyet nemcsináltak, de nemvagyok az a típus aki ilyet elis turne, az sem vagyok aki uti lányokat, de félek h visszaadnám. Szerintetek mitévo legyek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is adott egyszer egy nagy pofont az asszony, valami tök pitiáner kis dolgon csak mert ő bepöccent a nem tudom min. Én ránéztem, higgadtan, erőbevitel nélkül szinte csak az ujjaimat mozgatva megpaskoltam az arcát, hangja se volt. Na azután végiggondolta a dolgot, meg hogy igazából meg is üthettem volna, sokkal rosszabbul esett így neki, mintha fizikailag bántottam volna, aztán egész nap nem győzött bocsánatot kérni. Ha csak szóban mondod, lehet nem jut el az agyáig, de így egyértelmű volt a dolog.
2013. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tudni kéne miért. De ha minden kis hülyeségért pofozkodik a lány, az már nem 100as.


Én speciel akkor pofoztam fel az egyik exem, amikor ő ütött először. Aztán kapott még egyet amiért összefeküdt egy másik csajjal. És ez után szakítottam vele.


27/N

2013. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék ezzel. Arra jó ez az ismeret, hogy kiélezett helyzetben számítasz rá, hogy esetleg eljár a keze, és még idejében lefogod, vagy elhajolsz. Esetleg beszélgethetsz róla erről, és elmondhatod, hogy tartasz attól, hogy reflexből visszaütsz, ha váratlanul megüt.
2013. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!