Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon lehetetlen helyzetben vagyok.

Figyelt kérdés

Barátommal egymástól 300 km-re lakunk, ami még mindig jobb, mintha kontinensek választanának el minket, de itt a legfontosabb tényező, ami meggátol: mindketten fiatalok vagyunk.

Extrém-ritkán tudunk csak találkozni, és a talik között nagyon hiányzunk egymásnak. Nekem pedig megszakad a szívem, mikor ilyenkor hallom a szomorú hangját. Ha szomorú, és telón beszélünk csöndes, de nekem meg szükségem lenne rá, hogy érezzem, hogy szeret, amit ha megemlítek, egyből jön rá a replika és meg is van a veszekedés.

Szüneteltünk januárban egy hetet, de mikor látóhatárba került egy csaj, meghátrált, mert rájött, hogy túlzottan szeret engem ahhoz, hogy csak úgy egy szünet miatt elhagyjon..

Ez volt akkor. Most múlt hét elején, szakított, merthogy ő ezt tovább nem bírja. Egy részről megértettem, hiszen egy idő után érthető, hogy hiányzik neki a "testi törődés" is, más részről pedig le voltam sokkolva, döbbenve. Ő is komolyan gondolta és én is, együtt tervezgettünk a közeli és a távoli jövőről.. Sírtam egész nap, nem tudtam elhinni, hogy az egész jövőképem egy pillanatban csak úgy darabjaira hullott. A közös sírás-rívásnak pedig az lett a vége, hogy másnap már együtt voltunk, mondván nem bírjuk egymás nélkül, még így se, hogy több 100 km a távolság.


Hogy éreztessem mégis így vele, hogy szeretem? Rendszeresen mondom neki, írom és minden.

De hogyan lehetne ezt könnyebbé tenni?

Külön nem bírnánk..


Köszönöm a segítséget előre is.


2009. nov. 17. 23:09
 1/7 Andrewka ***** válasza:

Ha állandóan írogatod mondogatod h szereted akkor egy idő után terhes lesz. Elveszítik a szavak a súlyukat. Tettekkel kell bizonyítani. Tudom nehéz így távkapcsolatban, de meg lehet próbálni. PL ha nem számít rá utazz el hozzá és lepd meg, mert szereted és hiányzott. Szerintem ez jobban bizonyít mintha leírod 100szor.


22/f

2009. nov. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi azaz extrém ritka tali? Hétvégente talizni normális, azt meg csak meg tudjátok oldani, nem? 300 km szerintem nem olyan sok. Nekem is volt ilyen kapcsolatom.
2009. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már csináltam olyat, hogy mindenféle bejelentés nélkül. Épp a múlt héten. És a végén nagyon rosszul jött ki az egész, nem is szeretek rá gondolni.

Az extrém-ritka alatt pedig tényleg extrém ritkát értek. Ő kollégista, többek közt ezért is nem jöhet hétvégén. Van, hogy hónapokig nem látjuk egymást..


Köszi a válaszokat, remélem még ír valaki.

2009. nov. 18. 06:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem minek vagytok együtt. Találkozni alig tudtok, veszekedni annál többet, meg szünet. Szerintem halott ügy. Keressetek mást.
2009. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hacsak nincs rá valami esély vagy lehetőség, hogy a közeljövőben közelebb kerüljetek egymáshoz(mármint távolságban), akkor nem nagyon lehet mit tenni... érthető, ha így egy idő után ellaposodik a dolog, és csak mindketten szenvedtek! kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne, mivel bizonyíthatnád neki, hogy szereted...
2009. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 09:49

Látom te nem érted, milyen az, mikor megtalálod az igazit..


Utolsó: 2 éve van még a gimiben. Utána jön Pestre egyetemre, és albérlet helyett itt lakna nálunk.


Szerintetek kibírható 2 év?

Amúgy köszönöm mindkettőtök válaszát.

2009. nov. 18. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
hát 2 év az nagyon sok idő ezt te is beláthatod...ha már most ilyen rossz a helyzet, nem valószínű, hogy kibírja a kapcsolatotok azt a 2 évet... hacsak nem történik valami! mármint nem beszélitek meg a dolgokat!
2009. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!