Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ma munka után elém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ma munka után elém jött a buszhoz, de nem tudom miért de nagyon ideges lettem. Ordibáltam vele amiért elém jött, erre otthagyott az utcán és elment. Azóta nem jött haza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Telefonja nincs nála.
2013. nov. 14. 21:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Nincs nála telefon, 10es! Itt csak félig szokás elolvasni a kérdést? Na mindegy..


1es vagyok.


Hát ezt elcseszted. Szerencsétlen ember eléd megy, te meg ordítasz vele.. csak gratulálni tudok! Semmit nem tudsz tenni, várj, míg haza nem megy... ha hazamegy egyáltalán.

2013. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Máskor is szokott elém jönni. De most nagyon mérges voltam a munkám miatt és vele kiabáltam.
2013. nov. 14. 22:08
 13/28 anonim ***** válasza:

Ha velem játszod el, nem látnál többet.

36 F

2013. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 PrettyVillain válasza:
a helyében szájba is vágtalak volna...
2013. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Sajnos ő hamar megsértődik. Aggódom érte.
2013. nov. 14. 22:13
 16/28 ASOT ***** válasza:
ááá ez fake...:)
2013. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én nem mennék vissza hozzád. Nem ezt érdemli az, aki eléd megy mert mondjuk szeretne látni és hiányzol neki.
2013. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ahoz hogy ne forduljon elő mégegyszer bocsánatot kell kérned, és kell keresned valakit a munkahelyen pl takaritonot akit te szidhadsz és igy megnyugszol (Barney stinson piramiselmet :)) )
2013. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ahoz hogy ne forduljon elő mégegyszer bocsánatot kell kérned, és kell keresned valakit a munkahelyen pl takaritonot akit te szidhadsz és igy megnyugszol (Barney stinson piramiselmelet :)) )
2013. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

én vagyok az, akinek az előző válasza 100%-os :) Azóta átgondoltam annak alapján, amit azóta írtál... Azért ha tudja, hogy munkahelyi problémáid vannak, és emiatt stresszes vagy, ő is reagálhatott volna másképp. NYilván nem esett jól neki, de megkérdezhette volna, a fenébe, ma is szar napod volt?

Sajnálom :(

2013. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!