Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a párom, ha elbizonytalanodott az érzéseiben?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a barátommal, nem olyan régen össze is költöztünk. Mindig is sokat veszekedtünk, de olyan komolytalan módon. Mostanában egyre ritkábbak az érintései, nem úgy viszonyul hozzám, ahogyan eddig. Már többször felmerült a probléma, de most először sikerült igazán komolyan beszélnünk róla. Azt mondja nem tudja mit érez, hogy egyedül akarna lenni. (Viszont azt, hogy "szünetet tartsunk" én nagyon nehezen bírnám, hiszen az részemről több hét bizonytalanságot jelentene.) Úgy érzem, hogy az, hogy nem szeret nem igaz, hiszen hiába ritkultak meg a dolgok, attól még sok olyan gesztusa van, ami miatt biztos vagyok benne még nem múlt el teljesen. A kérdés az, hogy mit tehetnék azért, hogy ne múljon el, hanem visszatérjen az érzés?

2013. nov. 15. 13:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akkor is vége lehet ha mindkét fél akarja. A szerelmet nem lehet erőltetni és befolyásolni. Mi is akartuk dolgoztunk is érte mégse segített senki.



6-os amilyen elcseszett hozzáállásod van azon csodálkoztam volna ha veled marad. Mi az hogy lehűlyezzuk a másikat pláné mikor segíteni akar? Az ilyen mint te meg is érdemli a sorsát...ne hallgass az okosabbra mindenki más hülye csak neked lehet igazad..pfff

2013. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert te annyira okos vagy. Ha egy nagyon komoly kapcsolatból szállnál ki gondolom te is csupa boldogságot örömöt éreznél. Nem úgy hülyéztem le őket, hogy hülye barom meg ilyenek, hanem úgy, hogy "á hülyeség ő nem ilyen" stb. Nem kéne rögtön a torkomnak esni, hogy megérdemeled stb nagyon rendes vagy köszönöm szépen. Persze nagyon megérdemlem hisz az életem oda adtam volna érte (ne gyere azzal, hogy azért hagyott el mert túlságosan nyomultam ez csak elméleti dolog). Látatlanba ilyen ítéleteket kimondani kissé szánalmas.
2013. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Még sosem voltam szerelmes, de pont jó a Zen nyugalom az életemben. Semmi vita, birtoklási vágy, másnak megfelelés/beszámolás, féltékenység, aggodalom. Nem is értem miért akarják sokan ezeket direkt az életükbe?

36 F

2013. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És az óriási boldogság öröm és szerelem? Azért nem csak árnyoldala van ha meg a tökéletest megtalálod akkor meg csak jobb lesz az életed. Persze lehet olyan ember aki nem vágyik családra stb de a többség azért nem ilyen.
2013. nov. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!