Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek erdemes feladni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erdemes feladni az eletet?

Figyelt kérdés

Akkor ha valakinek nem jon ossze a parkapcsolat,semmi nem sikerul az eleteben,depresszios,szerencsetlen es nem talalja a kiutat?! Mit tehet egy ilyen remenytelen ember?


Nem rolam van szo csak erdekelnek a velemenyek!



2013. nov. 15. 21:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Normálisan átgondolva NEM,én mivel kétszer csalódtam lassan de biztosan teszem tönkre magam.Tudom hogy egy életem van de ha leljileg mindig sérülök,és emiatt depis leszek ez van.Ronda sem vagyok,csak túl jó és ezt könnyû kihasználni.Mondjuk aki ennyire elszánt az nagyon ki tud tartani az elhatározása mellett.Kifele mutatom hogy ok de ami meg van írva úgy lessz.Ajánlani csak annyit tudok amig van kiút harcolni kell.Sajnos nálam ez elúszott.:(
2013. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én már sokszor éreztem így magam,amit a kérdező leírt.Az még oké,hogy a normálisabbak azt írták,hogy nem érdemes.De a valódi kérdés az,hogy miért nem érdemes? Mi az ami miatt érdemes lenne maradnia?Mert én tudom milyen érzés,a mai napig megfordul néha a fejemben,mikor belegondolok a dolgokba.Nincsen semmilyen motiváció,se egy barát,semmi ami visszatartana.Én egyedül azért nem tettem még meg soha,és valószínűleg nem is fogom,mert a családom így is szar helyzetben van,köztük én is,egyedül miattuk.Az ő szenvedésüket és szomorúságukat ami utána miattam lenne,ezt sosem tenném meg velük.
2013. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
12 nagyon sajnalom.vmi hobbi vagy vmi amiben oromod leled?
2013. nov. 15. 22:03
 14/26 A kérdező kommentje:
11 sztem ne add fel...utana csak rosszabb lesz...
2013. nov. 15. 22:07
 15/26 anonim ***** válasza:
" Már látom a fényt az alagút végén... De miért dudál? "
2013. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ki verni minden nap ki tudod.
2013. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Ha feladod az életed gyáva vagy. Mert lehet, hogy úgy látszik, nincs kiút, viszont van út befelé. Utazz el. Keress állást. Tanulj nyelvet. Ismerkedj meg akárkivel. De nincs olyan, hogy nem tudsz hova menni. Semmiképpen ne tegyél ilyet.
2013. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 homo ludensz ***** válasza:
Nem tudok semmit rólad kérdező de látom azt az igencsak elszomorító képeket most a tájfun után.Kérdezem én hogy aki mindenét elvesztette a hozzátartozóit is és ott kuporog étlen szomjan,nos ahhoz mérten a mi lelki problémáink mekkorák? Gondolom van kezed s lábad remélhetőleg egészséges is vagy akkor csak a céltalan s buta gondolatokat kellene száműznöd és máris pozitívra billenne a mérleg nyelve. Önmagadhoz mérd önmagad s ne a média által kreált elvárásokhoz.
2013. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

18: Én a kérdezővel értek egyet. Vagyis megértem teljesen. Aki a vihar után elvesztette a házát, esetleg meghaltak a családtagjai, annak is hasonló lehet a problémája, mint a kérdezőnek. Ezt így te sem tudhatod a gép előtt elolvasva a kérdező 1-2 sorát és megállapítani, hogy neki nem is olyan nehéz, mert mi ahhoz képest ez?!

Neki ugyanúgy fontos lehet egy párkapcsolat is, mint aki a házát veszti el, vagy a szüleit. Neki lehet ez volt az élete célja, vagy az álma. Ez miatt jogosan merül fel ez a kérdés benne. Minden embernek más és más a fontos az életben, nem lehetünk előítéletesek a másikkal szemben, hogy neki nem lehet nehéz.

2013. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 homo ludensz ***** válasza:
19. Csak arra próbáltam rámutatni hogy minden viszonylagos és nem bagatellizálni akartam a kérdező problémáját. (Megemlítem csak úgy mellékesen hogy sok sok éve szerettem valakit ami viszonzatlan maradt és még ma is néha álmodom vele). Olyan mély barázdát vágott a lelkembe hogy szinte kitapintható ma is.Bocsánat hogy ez kibukott belőlem.Az élet megy tovább csak az nem mindegy hogy mi élünk vagy éldegélünk.
2013. nov. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!