Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándultam a fiúkból/férfia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam a fiúkból/férfiakból. Kb utálom őket. Mindet. Egyedül fogok meghalni vagy van rá esély hogy megváltozik majd a véleményem?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom mindegyik ugyanolyan (jó biztos vannak kivételek én 1et se ismerek de oké biztos vannak) sose jó nekik semmi,eldobják akik bármit megtennének értük,ha jön egy jobb nő ész megáll **** feláll,úgy játszanak a lányokkal/nőkkel ahogy nem akarnak...Nem hirtelen felindulásból egy csalódás után írom ezt egy ideje már így gondolom kíváncsi vagyok van még így valaki?Van olyan lány/nő aki úgy érzi képes egyedül leélni férfiak nélkül az életét?:))
2013. nov. 16. 02:33
1 2 3
 21/21 soarin válasza:
Ez nem is igaz én is fiú vagyok még is mindenhol azt kell látnom hogy a pláza pí*aktól kezdve a globál kurv*kig mindig ezt láttam mindenhol igaz én ha nekem lenne barátnőm (sajna nincs :/ )én mindig figyelnék rá mindig vigyáznék rá képes lennék bármeddig elmenni érte és megtenni mindent érte és ezt ö is viszonozná és bárcsak tudnám azt is hogy nem kéne félnem attól hogy bármikor megcsalna de ez csak nálam egy állom mert amilyen világban élünk már nincs ilyen lány :Spersze azért nem neked szántam ezt ha biztos elhagyott akkor nem is szeretet téged mert ha valaki szereti a másikat akkor miért csalná meg nem igaz ? :O vagy csak én vagyok ezzel így ? ! lol nem tudom igazából a lényeg az hogy 60% a lányok szokták megcsalni a fiúkat esetleges~pénz,kiábrándulás,alkalmi-partner na mind egy nem is mondok több hülyeséget
2013. nov. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!