Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szereintetek megcsalás az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereintetek megcsalás az, ha a barátomat megcsókoltam? Férjnél vagyok, van 2 gyerekünk, és a házasságunk normális.

Figyelt kérdés
Pár hete találkoztunk, de egyből mindketten vonzódtunk egymáshoz, mint a mágnes...ilyet már nagyon rég éreztem, és mindketten kívánjuk egymást. A férjem szeretem, nem kívánok tőle elválni, de őt is szeretem, és vonzódom hozzá.Nem szeretnék lefeküdni vele, de ha csak csókolózunk,esetleg simogatjuk egymást... ?
2013. nov. 18. 12:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%
Szánalmas vagy és ráadásul sík hülye is, ahogy látom. Lesmárol egy másik pasast, utánna meg GyK-n kérdezgeti: "Házas vagyok, vonzódok egy másik pasashoz, csókolóztunk. Ez most megcsalás?" Nem, ó, dehogyis, minden normális ember ezt csinálja, olyat, hogy önfegyelem nem ismer egy ember sem a világon. Szóval nyugodtan menj és tedd, amit eddig tettél, többre úgysem vagy képes. Nevetséges. -_-
2013. nov. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%

Nah most ha ezt egy férfi mondaná, akkor tudod milyen "elvetemült szemét alak", és mindenféle jelzőket kapnál? Tedd a szivedre a kezedet. Őszintén. Benned felmerült már, hogy esetleg a férjed nem azért "túlórázik", mert tényleg sok a munka, és esetleg ő is igy van gizikével a titkárságról? Milyen érzés belegondolni, hogy esetleg azért késik egy órát, mert éppen mással szexel? És mit fog érezni ha kiderül? És mi lesz ha beleszeretsz a másikba? (bármikor előfordulhat nem?) Biztosan bevállalod ezt? Egy férfitól elvárják, hogy tudjon uralkodni a zászlón, eléggé elvárható, hogy te is ezt tedd a saját kagylóddal.

Mellesleg eleve nem találkozgatunk titokban mással, ha van párunk... (mert több találkozást sejtek a háttérben)

2013. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Szeretethiányos rib-anc vagy!


43F

2013. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Azért kíváncsi lennék, h. akik idáig írtak, és "osztották az észt" sosem voltak ilyen helyzetben? KÍvánom nekik... amikor még lány voltam, eszembe sem jutott volna ilyesmi, sőt, még hetekkel ezelőtt sem, mert váratlanul történt ami megtörtént...

Könnyű úgy okoskodni, ha még párunk sincs, v.ha van, akkor az biztos, h. az erkölcs mintaképe?

Amúgy meg " az vesse rá az első követ, aki bűntelen köztetek..."

2013. nov. 18. 13:05
 15/32 anonim ***** válasza:
61%
Miért ne lenne? Nem a közösüléstől lesz megcsalás a megcsalás.
2013. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld voltam igy.

Találkoztam egy hölggyel egy rendezvényen, és szó szerint izzott a levegő. A kémiai atombomba felrobbant. Ketten két irányba mentünk, és azóta sem láttuk egymást! Elkerültem, jó nagy ivben. Tudom miről beszélsz. (tényleg)

2013. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Hú, de nehéz itt valakinek beismerni a hibáit! Most jössz ezzel a sablon dumával, hogy "Persze, ti még sohasem tettetek ehhez hasonlót,mi?" Hát képzeld.. NEM! És nem is fogok, mert van bennem annyi tartás, meg becsület. Ha meg kezd kihűlni a kapcsolat? Akkor leülünk megbeszélni a problémákat és, ha úgy alakúl, akkor szakítás, de nem a háta mögött kavargatni másokkal!
2013. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Csóknál és simogatásnál általában nehéz megállni, hogyha tényleg kívánjátok egymást, szóval lesz itt folytatás is.
2013. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Őszintén kívánom, hogy a férjed se álljon ellen egy kísértésnek sem, aminek ki van téve. És ne vallja be, "amiről nem tud az nem fáj alapon". Véletlenül tudd meg valahogy, valakitől. :) Tudod, mindenki azt kapja vissza az élettől, amit belerakott.
2013. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, teljesen mindegy, hogy mennyire próbálod mentegetni magad, te vagy a hibás.

Házas "nő" létedre már illene tudnod, hogy a megcsalás hol kezdődik.

Remélem a férjed rájön és elküld a g*cibe. Vagy legalább valaki mást "simogat" amiről nem tudsz, az nem fáj alapon. : )

Jah, egyébként meg ha hülye vagy, meg egy görény, ne várd, hogy itt majd mindenki ápolgatni fogja a lelked, hogy a férjed a hibás.

2013. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!