Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szereintetek megcsalás az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereintetek megcsalás az, ha a barátomat megcsókoltam? Férjnél vagyok, van 2 gyerekünk, és a házasságunk normális.

Figyelt kérdés
Pár hete találkoztunk, de egyből mindketten vonzódtunk egymáshoz, mint a mágnes...ilyet már nagyon rég éreztem, és mindketten kívánjuk egymást. A férjem szeretem, nem kívánok tőle elválni, de őt is szeretem, és vonzódom hozzá.Nem szeretnék lefeküdni vele, de ha csak csókolózunk,esetleg simogatjuk egymást... ?
2013. nov. 18. 12:32
1 2 3 4
 21/32 Noydra ***** válasza:
68%
Ezen a téren teljesen bűntelen vagyok, és nyugodt szívvel írom le neked, hogy egy utolsó, semmit érő k..va vagy :)
2013. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
89%
Kísértést mindenki érez néha, de engedni neki már a te döntésed.
2013. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
50%

Igen, megcsalás. Ez elég egyértelmű... már csak azért is, mert Te magad is ezt érzed, hiszen feltetted ezt a kérdést. Egyébként meg nem gondolnám, hogy normális lenne a házasságotok, hiszen máshoz vonzódsz, és engedsz is a csábításnak.

Azt meg kérlek ne mondd, hogy szereted a férjedet, mert aki szereti a párját, az nem lenne képes ilyen aljadék dolgot művelni.

2013. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, hogy a férjed a stabil pont az életedben. Továbbá úgy látszik, hogy te nem vagy egy stabil pont a férjed életében.
2013. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Neked minden rendben van a házasságoddal,szereted a férjedet,a szex is jó.Ezt állítod.Akkor mi bajod van?Ha mindez tényleg így van,akkor nem lennél oda ennyire másért.Még ha csak oda lennél.

Mások törik magukat,hogy párt találjanak,te meg egy házasságban nem tudsz normálisan el lenni,mert kevés egy pasi.

2013. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Megcsalás nálam is..
2013. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Jah és férjné vagyok és bűntelen (ilyen tekintetben)
2013. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
80%

"a házasságunk normális."


Nem, nem normális ha megcsókolsz valaki mást. És akkor sem ha csak gondolsz rá, hogy meg akarod csókolni.


Ha megtetted már, akkor megcsaltad a férjed.


Remélem megtudja, és talál értelmesebb nőt magának.


27/N

2013. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem hiányzik a válás, a bírósági ügyek, stb. Meg ezek után nekem egyértelmű, hogy a családot sem te tartod el :)
2013. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Lifeishard ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező!


Nagyon jól látod, mi van a háttérben: a kíváncsiság, nomeg az újdonság, a "tiltott gyümölcs" izgalma. Amíg lány voltál, eszedbe sem jutott, mert akkor kvázi büntetlenül megtehetted, illetve nem volt akkora súlya, nem volt olyan "izgalmas".

Tedd fel magadnak a kérdést: a stabilitást, vagy az izgalmat választod? Melyik éri meg jobban?

1.: Amiről nem tud, blablabla... Hányszor hallottam már. Aztán a nevezettek kártyavárként omlottak össze, romhalmazzá váltak, mikor a másik oldalt tapasztalták meg. Ha Veled tennék meg, megalázottnak és értéktelennek éreznéd magad (hidd el, tudom miről hadoválok, mert voltam már megcsaló, megcsalt és az is, akivel csaltak). A férjed, akit annyira szeretsz, ugyanezt fogja érezni, ha kiderül. Titokban lehet tartani, de mennél hosszabb és mennél több energiát ölnek a viszonyba, a titoktartásba, annál sanszosabb.

2. Ha rápacsálsz és kiderül, tegyük fel, hogy a férjed férfiként fog reagálni, lesz tartása (nem a nyakas és átgondolatlan büszkeségről beszélek!), elválik, akkor mi lesz Veled? Akkor is olyan izgi lesz majd a barátod? Valószínűleg otthagy a büdös francba. Mennyi ilyen van... (Ha ráadásul a férjed kicsit hevesebb, még a gyerekednek is elmondhatja, hogy az anyja egy tisztességtelen nő. Gondolom, ezt a képet akarod festeni magadról.)

3. "Amúgy meg " az vesse rá az első követ, aki bűntelen köztetek..."". Ezt annyira bírom. Minden megcsaló ezzel védekezik, de ha vele történik meg, úgy lásd 1., eszébe sem jut ez a mondat, sőt, megkövezné a párját is meg a szeretőt. Amúgy meg, mondjuk odamegy hozzád valaki az utcán, lekever egy baromi nagyot aztán megerőszakol, majd közli, hogy nehogy már felháborodj, elvégre mindenki hibázik, vétkezik. Totál igaza lenne, nem?

(Nem vagyok soviniszta nőgyűlölő, minden tiszteletem a nőké, de marha esélyes, hogy mennél inkább beszélünk le róla, annál inkább meg fogod tenni, mert nő vagy. Lehet tagadni, de csak olvasgasd végig a hozzászólásokat. Minél többen mondják, hogy ez bizony megcsalás, annál inkább tagadod meg magyarázkodsz, mentegeted magad. Innen pedig már egyenes az út.)

28/F

2013. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!