Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok az alábbiakra tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az alábbiakra tényleg vágytok, ha nem is tudatosan?

Figyelt kérdés

Férfi ad férfinak tanácsokat. Kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre is.


"Mire vágyik?

Arra, hogy férfiként viselkedj vele!

Arra, hogy (az) igaz(i) legyél előtte! (Nem neki igaz, hanem magadnak igazi!)

Arra, hogy irányítsd!

Arra, hogy ha ellenetek cselekszik, megbüntesd. Arra, ha értetek, megdicsérd és értékeld!

Arra, hogy merd kifejezni a vágyad, a jót, és a rosszat, épp ugyan úgy, mint azt, ami nem tetszik!

Arra, hogy kihívás legyél neki!

Arra, hogy ünnepeld a nőiességét!

Arra, hogy felhívd a figyelmét, ha ostobaságot cselekszik!

Arra, hogy örülj neki, ahogy van és örülhessen neked, ahogy vagy! ŐSZINTÉN!

Arra, hogy mindig az igazat mondd!

Arra, hogy egyenes legyél!

Arra, hogy felnézhessen rád, mint FÉRFIRA!


És nem arra, hogy próbáld eljátszani azt a félisten férfiállatot, ami nem vagy!

Mert senki sem az!

Mert mindenkinek vannak hibái!"



2013. nov. 18. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Arra, hogy férfiként viselkedj vele! -> igen

Arra, hogy (az) igaz(i) legyél előtte! (Nem neki igaz, hanem magadnak igazi!) -> igen

Arra, hogy irányítsd! -> nem, nem vagyok gyerek

Arra, hogy ha ellenetek cselekszik, megbüntesd. Arra, ha értetek, megdicsérd és értékeld! -> mi vagyok én, valami háziállat? ha valami nem tetszik akkor megmondani kell, nem 'büntetni'

Arra, hogy merd kifejezni a vágyad, a jót, és a rosszat, épp ugyan úgy, mint azt, ami nem tetszik! -> ez a nőre is igaz, én is kifejezhetem ha valami nem tetszik

Arra, hogy kihívás legyél neki! -> többé-kevésbé. azért ne játssza a nehezen megkaphatót.

Arra, hogy ünnepeld a nőiességét! -> mondjuk, igen

Arra, hogy felhívd a figyelmét, ha ostobaságot cselekszik! -> ez szintén ugyanúgy igaz rám is, meg minden emberre.

Arra, hogy örülj neki, ahogy van és örülhessen neked, ahogy vagy! ŐSZINTÉN! -> persze

Arra, hogy mindig az igazat mondd! ->természetesen!

Arra, hogy egyenes legyél! -> igenigen

Arra, hogy felnézhessen rád, mint FÉRFIRA! -> pontosítanék: mint EMBERRE. és ezt elvárom tőle is.

2013. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van,amik nem tiszták teljesen,vagy nem értek velük egyöntetűen egyet,de részletkérdés,helyzettől függ. Nagyrészt viszont igaz. Legyünk őszinték már magunkhoz,ki a fene az,aki társ helyett egy beképzelt,magát megjátszó,100%-ban tökéletes valakit akarna? Pont az a dolog lényege,hogy hozzád hasonlónak érezd és támaszkodhass rá,és ő is rád,nem pedig az,hogy egy bálvány kell,akit mutogathatsz. Sosem jött be,ha valaki több vagy kevesebb tőlem. Nem éreztem magaménak a kapcsolatot és az illető sem állt soha elég közel hozzám annyira,mint egy "rokonlélek" esetében. Utóbbiban talán bíztam is,a többinél meg mindig olyan bizonytalannak tűntek a dolgok. Lehet,hogy soha sem találok olyant,aki a saját súlycsoportom,de őszintén,vagy az,vagy semmi.:) Remélem,jól értettem a kérdést.:)

17l

2013. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LePeDő ***** válasza:
Én minddel egyet értek. 18L
2013. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!