Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? A KÉRDÉS TÚL RÖVID!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? A KÉRDÉS TÚL RÖVID!

Figyelt kérdés
Van 1 lány akibe régóta szerelmes vagyok, elmondtam egy oszt. társamnak, ő biztatott, h próbálkozzak a lánynál, mert úgysincs barátja, és biztositott, h nem mondja el senkinek. Másnap már mindenki tudott a dologról, de azért megkérdeztem a lányt, hogy érez valamit irántam. Természetesen elutasított, és azt mondta, hogy már van valakije. Megkérdeztem, h ki, és azt mondta, h az a bizonyos oszt. társam, akinek elmondtam. Na most mi legyen?
2013. nov. 19. 17:36
1 2
 11/11 anonim válasza:
a harmadik vagyok.Szerintem ebből még lehet vmi,de semmi sem biztos így drukkolok neked,hogy összejöjjön!;) Én is ilyen problémával küzdöttem(de persze fiú volt az illető:D)és nem adtam fel.Végül egy fél évre rá megkérdezte,hogy akarok-e vele járni.És 3 éves kapcsolat lett belőle:))te se add fel!
2013. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!