Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy a pasiknak szükségük van egy kis flörtre, hogy érezzék, ők a hódítók?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem. Az exem is állandóan azzal jött, hogy neki éreznie kell, hogy meg tud hódítani egy nőt. Akkor minek kellettem én neki? Inkább hódított volna meg engem minden nap újból! Szerintem aki nem veszi komolyan az elköteleződést, annak ne legyen barátnője, és akkor tényleg azzal enyeleg, meg azzal fekszik le, akivel csak akar.

2013. nov. 19. 18:07
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Igen, mert az orvos diétát írt elő. Egy év alatt fogytam annyit, hogy a régi cuccaim már csak vállban jók.

És csak hülyének nézETT. Ezért szakítottam vele.

2013. nov. 19. 18:25
 12/27 A kérdező kommentje:
Ha van valakim, akkor nekem nem kell a majdnem b...szás érzés. Minek is kellene? Hiszen van már valakim.
2013. nov. 19. 18:26
 13/27 ASOT ***** válasza:

Akkor tényleg ne egyél, inkább sportolj valamit.


Amúgy kedvesség mosoly viccelődés ilyen apróbb flört belefér, persze érdemesebb ha nicns ott a barátnő. Ebben szerintem semmi rossz nincs, fprdítva is megcsinálják ezt a barátnőkkel is mások, de.....nálatok a barátod túlzásba vitte....

2013. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Ezt mondom. Nem kell mindenkivel fapofának lenni, de tudni kell, hogy hol a határ. Már ha csak gondolatban is felmerül az, hogy félrelép, akkor nem lehet benne megbízni. Bár olyan szempontból vagyok szerencsés, hogy azok a férfiak vonzanak, akik szociálisan esetlenek, zárkózottak, és szófukar természetűek, ők meg ugye nem is tudnak flörtölni.
2013. nov. 19. 18:34
 15/27 A kérdező kommentje:
Szóval úgyse adnak nekik más csajok esélyt.
2013. nov. 19. 18:34
 16/27 ASOT ***** válasza:
ez most úgy hangzik mintha egy szerencsétlennel jönnél össze azért mert az nem csal meg de amúgy nem ő az akire vágysz.
2013. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Nem azért, hogy ne csaljon meg, csak úgy vettem észre, hogy ők vonzanak. Szerintem ebben nincs semmi rossz.

Pl.: [link]


[link]


[link]


[link]


Több most így nem jut eszembe. És nem szerencsétlenek! Csak másképp működünk. Nem kell eszért rögtön leszerencsétlenezni. Most persze nem a kis rinyagépkre gondolok, hanem azokra, akik nem tudnak társaságban megszólalni és kicsit aspie beütésűek.

2013. nov. 19. 19:12
 18/27 ASOT ***** válasza:

a te a szavaidból hangzott úgy h szerencsétlen...bocs..


De ezek szerint tévedtem, ezek szerint a földönkívülieket szereted? Szóval akkor Samu meg a Pokolfajzat is bejön ? :)

2013. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"Bár olyan szempontból vagyok szerencsés, hogy azok a férfiak vonzanak, akik szociálisan esetlenek, zárkózottak, és szófukar természetűek, ők meg ugye nem is tudnak flörtölni."


Ez nem szerencse, ennek oka van....

Az meg hogy neked ez így jó hogy a csávód nem fejlődik szociálisan az egy igencsak önző dolog.(ha nem tud flörtölni, akkor hogy lehet az a problémád hogy flörtöl??)


A férfiak meg azért flörtölnek mert kapcsolatban vannak Xévig és ha ez idő alatt nem tennék, akkor az agyuk erre teljesen beállna és amikor szakítanak a csajukkal akkor meg csak pislognak és néznek hogy már nem is tudnak nyugodtan beszélgetni a nőkkel.... Ez egy rohadt rossz dolog és megint csak a te önzősékedet bizonyítja hogy inkább neki legyen később rohadt rossz mint hogy neked ezt a dolgot el kelljen fogadnod.

Szerintem el kéne gondolkoznod hogy egyáltalán szerelmes vagy-e....

2013. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

:D Nem. Pokolfajzattal az a baj, hogy érzelmileg éretlen. Nincs meg az a bizonyos személyisége, ami nekem vonzó. Amúgy nem szeretem a beszédes embereket, azokat, akik előbb szólnak és csak utána gondolkodnak, azokat, akiket az érzelmeik irányítanak. Nem szeretem, ha csak a jó csajt látják bennem, az intellektusomat figyelmen kívül hagyva, és nem szeretem, ha hülye dumákkal jönnek oda hozzám. Azt sem szeretem, ha olyanok próbálkoznak be nálam, akikről süt, hogy nem tudnak/akarnak gondolkodni a világ dolgairól, csak úgy vannak...

A példák közül Willard és a Thin Man pont azért tetszik, mert a szótlanságuk mögött egyéniség van. Nuada herceg a végletekig kitart a dolgai mellett és idealista, Kígyónyelvű pedig okos, jobban, mint ahogy mutatja.

2013. nov. 19. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!