Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy a pasiknak szükségük van egy kis flörtre, hogy érezzék, ők a hódítók?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem. Az exem is állandóan azzal jött, hogy neki éreznie kell, hogy meg tud hódítani egy nőt. Akkor minek kellettem én neki? Inkább hódított volna meg engem minden nap újból! Szerintem aki nem veszi komolyan az elköteleződést, annak ne legyen barátnője, és akkor tényleg azzal enyeleg, meg azzal fekszik le, akivel csak akar.

2013. nov. 19. 18:07
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Mért lennék önzők? Én is egy szociális nyomorék vagyok, akkor miről beszélünk?
2013. nov. 19. 19:26
 22/27 A kérdező kommentje:
milyen lelkületű, ha úgy megy bele egy kapcsolatba, hogy eleve arra készül, hogy szakítunk?
2013. nov. 19. 19:27
 23/27 A kérdező kommentje:
És: egyszer már eljátszották velem azt, hogy "Ó csak flörtölök..." és mégis megcsalás lett a vége, szóval többször ezt már nem fogják velem eljátszani! Ott lett vége a bizalmamnak. És nem, jelenleg nem vagyok szerelmes senkibe.
2013. nov. 19. 19:33
 24/27 ASOT ***** válasza:
Affrancba! PEdig azt hittem már szerelmes vagy belém ....
2013. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
:D Amúgy lehet, hogy még te is sok lennél nekem, ha lenne alkalmam megismerni téged.
2013. nov. 19. 19:37
 26/27 anonim ***** válasza:

hát akkor éld így az életed, abban a tudatban hogy ha nem vigyázol akkor meg fog csalni a csávód, nekem mindegy....

számomra ezek valami rohadtúl kispályás dolgok

2013. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Előbb tanulj meg írni. A rohadtul nem hosszú, hanem milyen-meglepő, rövid u. De ez az én életem, semmi közöd hozzá. Ha valaki ismerkedni akar velem, tisztázom a szabályokat: nincs félresmárolás, félred*gás, nincs félreflört. Ha nem tetszik, ne foglalkozzon velem, keressen mást. Vagy 100%-ig elköteleződik mellettem, vagy semmi nem lehet közöttünk.
2013. nov. 19. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!