Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet melegeknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet melegeknek házasodniuk nálunk? Az emberek többsége ha nincs ezekkel tisztába akkor mire ez a nahy elutasítás a mótémában?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 06:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Mert a házasság évszázadok (na jó, ezredek) óta hagyományosan a férfi és a nő között jön létre, ezért az emberek többsége okkal nehezen képzeli el ugyanezt azonos neműek között
2013. nov. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Azért mert ezt írja elő a törvény. Valószínű 10 éven belül itt is lehet majd házasságot kötniük mert megszavaznak egy olyan törvényjavaslatot miszerint élhetnek házastársi kapcsolatban. (tőlünk nyugatabbra szinte mindenhol köthetnek házasságot ugye)

Itthon annyival van kevesebb joguk, hogy nem fogadhatnak közösen örökbe és nem vehetik fel egymás nevét.

2013. nov. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%

mer a melegek a sátántól valok gonoszak, a biblija is megaszonta!!4négy

Komolyra fordítva: mert a mi társadalmunk annyira intoleráns és konzervatív, hogy meg vannak győződve róla hogy ami új az csak rossz lehet, és félnek a változástól. A vallás meg rátesz egy lapáttal a melegek ellen, hogy rossznak állítja be őket kizárólag azért, mert mások.

2013. nov. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Romániában, stb. környező országokban lehet?! Na ugye...

Majd, ha az Európai unió hoz egy ilyen törvényt hogy a meleg párokat is el kell egyenjogú párnak ismerni akkor.

Mellesleg, pl. Németországban sem házasodhatnak még. Mindenesetre, a türelem rózsát terem.

Egyik, hasonlóan meleg barátomnál ez téma volt, azt mondta az csak papírforma, az hogy igazán szeressétek egymást nem azon múlik.

2013. nov. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem lettem okosabb de remélem még jönnek majd válaszok még.
2013. nov. 21. 09:01
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
És, akkor gondold magad bele szerencsétlen gyerek helyébe, akit két "férfi" vagy két nő nevel fel.
2013. nov. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Miért lenne szerencsétlen a gyermek? Hiszen a világon rengeteg leszbikus vagy melegpár nevel fel gyereket és semmi bajuk nincsen. Bizonyítottan semmi rossz nem éri őket mind mentálisan mind pedig fizikálisan. Nem értem a félelmet ezirányban.
2013. nov. 21. 09:17
 8/24 anonim ***** válasza:

Én se értem. Holott, az alma nem esik messze a fájától. Az ősembernél meg ez mindennapos volt, nemcsak a lányát hanem a fiát is felavatta :D

stb. stb. akit érdekel, itt egy tegnapi cikk:

[link]

2013. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mint tudjuk a szexualitás az nem neveléssel "alakul" ki.
2013. nov. 21. 09:55
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem,miért nem házasodhatnak. Pár éve még mindenhonnan azt lehetett hallani,hogy: "Ó,ugyanmár,minek házasodni?Az csak egy darab papír!"

De bezzeg most,hogy előtérbe került a melegházasság kérdése...na most mindenki olyan szépen el tudja mondani,hogy a házasság az egy szent kötelék,ami férfi és nő között köttetik... Most akkor hogy is van ez? Mert nekem sokszor az jön le,hogy a melegek többre becsülik a házasságot,mint azok akiknek ugyebár joguk van/lenne hozzá. Hol itt az igazság?

2013. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!