Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet melegeknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet melegeknek házasodniuk nálunk? Az emberek többsége ha nincs ezekkel tisztába akkor mire ez a nahy elutasítás a mótémában?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 06:38
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Igen, elég sok dolgoból tevődik össze ez az egész. Az, hogy csak egy papír..az nekem mondjuk nem csak ennyit jelentene ha a párommal össze is házasodhatnánk.

Viszont ahogy megfigyeltem rengetegen hivatkoznak ilyenkor olyan dolgokra ami kissé képmutató és szinte ehhez maguk a hetero emberek sem tudnka megfelelni.

2013. nov. 21. 10:38
 12/24 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, az kellene ha a Pápa az egyház feje rábólintana. De ez még nem történt meg. Pedig, akkor ez megtörténhetne..

Én is gondolok házasságra, de tény hogy nem ezen múlik két ember szeretete.

2013. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Szerintem sem ezen műlik de nem is ez a lényege, hanme az összatartozás. A Pápának szerintem erre nem is kell hatnia.

HIszen nem sokan vannak akik vallásosak, sőt olvastam, hogy évről évre egye jobbna csökken a hívők száma.

2013. nov. 21. 10:48
 14/24 anonim ***** válasza:
#6-nak igaza van, szerintem egy olyan gyerek, akinek két apja/anyja van, elég komoly verbális bántalmazásnak lenne kitéve egy átlagos iskolában, szóval annyira azért tényleg nem lehet főnyeremény, ha valakinek melegek a szülei...
2013. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Mert még túlnyomórészt az országban öregek idősek vannak akik a kommunizmusban nőttek fel ő beléjük az lett nevelve , hogy melegség bűn

Idővel nálunk is ellesz fogadva ha a nyugati eszmét követjük továbbra is. (talán 10-20 év)


Oroszországban nem rég büntetnek lett nyilvánítva a homoszexualitás mi legalább toleránsabbak vagyunk témában

2013. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Igazság szerint én sem értem a dolgot, mert a diszkrimináció törvénytelen, viszont az, hogy a melegeket nem engedik házasodni, puszta diszkrimináció, amivel én nem értek egyet....


Remélem ez fog változni idővel...


Nekem is rossz lett volna ha a nemi identitásom miatt nem engednek házasságban élni...


27/N

2013. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Béla211 ***** válasza:
Én nem lenék ilyen optimista. Főleg ahogy látom, hogy mennyi fiatal jobbikos és sokan már a rendszer váltás után születek. És azért a többségük nem a toleranciáról híres.Ha a Pápa rábólintana akkor szerintem több országban fogadnák el a meleg házasságot.Sok párt nem tudna arra hivatkozni ,hogy az egyház sem ismeri el ezt a dolgot és ha lehet templomban össze házasodni okafogyottá válik a polgári esküvő tiltása. Ennél a pápánál még látok erre 2% esélyt is mivel elég liberálisnak tűnik legalábbis nekem.Amíg jobb oldali kormány lesz hatalmon szerintem nincsen esély arra ,hogy házasodjanak a melegek.Azért van nagy elutasítás ,mert kellenek bűnbakok akik rovására meglehet magyarázni ,hogy mért nem teljesít jobban az ország meg ő miattuk van ez meg az. Nem is az a gond ,hogy kb oda vesznek fel ahol ismeretséged van. És nem oda amihez értesz én így jártam most.
2013. nov. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Hát az optimizmus azért nem árt. Az hogy jobbikosok sokan azt se látom veszélyesnek , mert mindig kiderül, hogy képmutatóak és halvány f...juk sincs a lényegről.
2013. nov. 22. 07:40
 19/24 moonlightsentinel ***** válasza:

Azért ne keverjük már az egyházi meg a polgári esküvőt.

Az egyházi esküvőhöz szükséges, hogy rábólintson a Pápa, ami még nyilván jó ideig nem fog megtörténni.

A polgári esküvőhöz viszont semmi köze nincs a Pápának, azt az ország kormánya dönti el. Nagyon sok országban már legális a melegek polgári az esküvője, az egyházi még sehol.

2013. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 moonlightsentinel ***** válasza:

"Az esküvő nő és férfi között van, ezt el kell fogadni. Nem kéne megváltoztatni, mert ez már évszázadok óta így van."


Ha semmit nem akarsz megváltoztatni, ami évszázados hagyomány, akkor mit keresel az interneten?!

2013. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!