Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem nézek ki jól, és válogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nézek ki jól, és válogatós vagyok. Így nincs sok esélyem csajozni, igaz?

Figyelt kérdés
Persze vannak előnyösebb tulajdonságaim is, pl humor, egyéniség, önértékelésem is a megfelelőt mutatja...
2013. nov. 21. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Eltaláltad.
2013. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokáig én is azt hittem hogy a lelki adottságok kompenzálják az átlagos kinézetemet. Aztán a tapasztalataim azt mutatták, hogy a felsorolt lelki adottságok akkor rúghatnak labdába, ha küllemre vonzódnak hozzád valamilyen szinten. Valljuk be, te sem akarnál egy vézna, görbehátú, pattanásos csajjal kezdeni, hiába lenne humoros stb
2013. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát, ha magamra nézek, jó dolgot nem igazán találok.

Állítólag vannak szép szemeim, de ennyi.

2013. nov. 21. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Te az elveszett testvérem lehetsz, ugyanis pont olyan vagyok, mint te.
2013. nov. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát 4es, nem azért, de van elvileg egy féltestvérem apai ágon, akit soha nem látta, mert ő az első, és nevelőotthonba adták nemsokkal születése után.

Szóval akár tényleg lehet is...

Bár kétlem.

Mondjuk nem is tudom igazából miért szeretném, hiszen sok a gond egy nővel.

2013. nov. 21. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:

most nem azért, de ha te sem vagy egy adonisz, akkor milyen alapon várod el, hogy a lány playboy cica legyen?


pont neked kellene tudni, hogy egy nem feltétlen előnyös külső igenis rejthet vonzó belsőt.

2013. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak viccelek, maximum lelki értelemben lehetünk testvérek. :D

Azt nem értik egyesek, hogy a külsővel szembeni elvárásokat nem racionális mérlegelés útján határozza meg az ember, hanem azok eleve adottak.

2013. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!