Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tempója nekem gyors. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néhány napja jöttem össze a barátommal, és már eléggé előre haladtunk. Engedtem neki dolgokat, de amit mostanában akar, nekem gyors. Mondtam neki is ezt, azt mondta, megérti, de szerinte nem gyors a tempó. Nem tudom, mit tegyek, mert megbántani sem akarom őt, és szakítani sem akarok vele. Mit tegyek?
2013. nov. 21. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Anal szexel altalaban egy hetet illik varni. Nem tudom konkretan mi a problema nalatok, de ez jo kiindulasi alap.
2013. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha veled akar lenni ugyis vár ha nem akkor kihasznál meg egy f. sz és nincs mellette keresni valód ennyi
2013. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és mire vársz tulajdonképpen? nincs olyan h túl gyors. kívánod őt? akkor durr bele
2013. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez azért attól is függ, hogy hány évesek vagytok és/vagy mennyire régi az ismeretség kettőtök közt. Ha megvan a bizalom és az összhang, akkor nincs túl gyors tempó, mert az csak mindkettőtöknek kényelmetlen lesz egy idő után.
2013. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk mindketten, és eddig csak látásból ismertük egymást, és nemrég ismerkedtünk meg jobban, aztán összejöttünk. Én bízom benne, de gyorsnak találom azt, hogy már pár nap után intim helyekre nyúkáljon nekem...
2013. nov. 21. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Mutasd be a szüleidnek - és hagyd egy kicsit apuddal kettesben :) Meglátjuk ott mennyire lesz neki gyors a tempó.
2013. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!