Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénz, tulajdon, jó kinézet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz, tulajdon, jó kinézet nélkül is lehet gyönyörű szép, vonzó, intelligens és/vagy tehetősebb lányokat felszedni a tizen- huszonéves korosztályban?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 23:09
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
hiába van akármilyen "nem műkörmös" végzettséged (amit jó lenne megtudni mi is az) ha a világról semmit nem tudsz. Eleve ott hibádzik a dolog, hogy 4 évnyi munkával (amit ráadásul ha 22 vagy tanulás mellett kellett, hogy folytassál) egy autót, lakást össze lehet kaparni hitel vagy külső segítség nélkül, ha egyedül élsz a ksh szerint minimum kell havi 70-80 ezer hogy fenntartsd magad, így ha egy olcsóbb lakás árát vesszük legyen 10 milla és egy autóét mondjuk 2 milla zusammen 12 milláról beszélünk akkor mindenféle végzettség nélkül minimum 330 ezret NETTÓBA meg kellett hogy keress, ennyit egy diplomás mérnök, orvos, közgazdász nem keres a tízes évei végén, ne ámíts már cuncika. Valszeg vagy szüleid tolták a s*gged alá ezt a sok szépet és jót vagy náluk éldegéltél vígan a kontójukra, amíg kerestél és félretettél, bár nettóba így is egy 200 körül kézhez kellett hogy kapjál, ami szintén elég elképzelhetetlen. Mindkét esetben, ha van valóságalapja a mesédnek, a szüleid jó anyagi helyzetének köszönheted hogy jutottál valamire, van valamid, lehet hogy a te rózsaszín álomvilágodban mindenki így indul, de a valóéletben rohadtul nem így van.
2013. nov. 24. 13:53
 22/32 anonim ***** válasza:

Nyilván a szüleimnél éltem, amíg nem volt lakásom. Ez egyértelmű. Miért, mentem volna addig a híd alá, te félkegyelmű? -.-"

Persze, addig otthon laktam, és igen, félretettem a pénzt, amit megkerestem.


Amúgy meg ki mondta, hogy 2 milláért vettem autót? Egy használtan vett kis Fordom van, 6 éves, nem új autó, de hibátlan állapotú és nagyon szeretem. Az ára nem érte el még a 800.000 ft-ot sem... Miért, szerinted attól, hogy jó az anyagi hátterem, már egyből szórnom kell a pénzt?


A lakás pedig 1,5 szobás, nekem épp elég, mivel egyedül lakom. 5 milkából megvolt. Ismerőstől vettük, meg igazából már szabadult is volna tőle, szóval tény, hogy elég jó áron szereztem, és anyum aki ügyvéd, ingyen vállalta, hogy megírja hozzá nekünk az adásvételit, úgyhogy az ügyvédi költségeket is megúsztam, de nem ez volt a kérdésed azt hiszem, hogy ki honnan és miből vette MAGÁNAK a SAJÁT lakását, hanem hogy van-e. És igen, nekem van!


Ennyi, köszi, puszi.

2013. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Egyébként igen, suli mellett dolgoztam, és képzeld, bármily hihetetlen, ösztöndíjam is volt. Húúúha.


Na, ezt tedd össze, barátom. Tudom, neked ezt nagyon nehéz elképzelni, akinek ilyen büdös a munka és más hátán akar felmászni, sőt, egyenesen a nője pénztárcájából tervezgeti a majdani kis életét, de igenis, össze lehet ezt hozni, ha az ember odateszi magát. Nekem sikerült. Az, hogy neked nem, az meg egy másik történet. Nem tehetek róla, hogyha te ilyen életképtelennek születtél...

2013. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

bérlakásról még nem hallottál, tudod vannak emberek akik olyanban is laknak, neked csak a híd alatt és a saját ház létezik, de azért én vagyok félkegyelmű...

na látod csak elismered, 1,5 szobás lakást 5 millióért ismerőstől gyakorlatilag fele áron kaptad meg, vedd már észre magad, nem mindenkinek vannak olyan pénzes ismerősei akik csak úgy "megszabadulnának" egy lakástól... szánalmas vagy a vicc pedig h észre sem veszed magad, Magyarországon van akinek ennivalón kell spórolni, a benzin nemhogy az autó, vagy saját lakás már luxus

2013. nov. 24. 14:13
 25/32 A kérdező kommentje:
ösztöndíj, ne nézz már ennyire hülyének, abból a 20-0 ezerből tényleg meg lehet élni, nem te simán a szüleidnek meg a jómódú ismerőseidnek köszönheted. Továbbá az valami elképesztő, hogy ennyire ostoba lehet egy ember, hogy ne legyen képes felfogni hogy kicseszett 80 ezerből havonta nem lehet félretenni, saját lakásra autóra stb, mert különben nem marad rezsire, bérleti díjra meg kajára. Tipikus elkényeztetett emberke vagy aki még butuska is.
2013. nov. 24. 14:15
 26/32 anonim ***** válasza:
10%

Akkor meg mit akarsz? Ha neked ez már luxus, akkor tessék lejjebb adni az igényeidből! Keress olyan lányt, aki hozzád való, akinek ugyanúgy bérlakásban kellett felnőnie és spórolni a benzinen meg a kaján. Ne álmodozz itt vonzó, pénzes, intelligens csajokról, amikor te magad se rendelkezel jó kinézettel, és pénzzel... Miért várod el mástól azt, ami neked sincs?


Keress olyan lányt akkor, akit megengedhetsz magadnak! Nem neki kell majd eltartania téged, már ne is haragudj! Milyen jogon várod azt el, hogy egy jól kereső, fiatal csaj összeálljon veled, amikor te cserébe semmit nem tudnál neki nyújtani, hah?

2013. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
56%

"kicseszett 80 ezerből havonta nem lehet félretenni, saját lakásra autóra stb, mert különben nem marad rezsire, bérleti díjra meg kajára"


Akkor ezt te miért várod el egy lánytól, ha te magad is azt írod, hogy ez lehetetlen???

2013. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
olyan jogon ahogy sok lány elvárja ugyanezt fordítva...
2013. nov. 24. 14:28
 29/32 A kérdező kommentje:
"Akkor ezt te miért várod el egy lánytól, ha te magad is azt írod, hogy ez lehetetlen???" kezdem sejteni miféle "szakmád" "végzettséged" lehet... :D értelmezd már a mondatot amibe ez a kiragadott rész bele volt illesztve. Megélni lehet, félretenni nem azt írtam, így gyakorlatilag a szüleid azzal, hogy eltartottak és a segged alá toltak mindent te meg ezt kihasználva félretettél négy éven át így gyakorlatilag a szüleidtől kaptál egy lakást és egy autót én csak azt írtam hogy ez nagyon keveseknek adatik meg, és ne legyél rá büszke mert ez nem a te hanem a szerencse érdeme, pláne a szerencsén múlott mindez, mikor annyi eszed sincs hogy ezt felfogd.
2013. nov. 24. 14:32
 30/32 anonim ***** válasza:

Hűha micsoda parázs vita alakult itt ki.. Ha nem gond, h beleszólók az én véleményem szerint kicsit mindkettőtöknek igaza van. Mert az valóban elég elképzelhetetlen, h vki 22 évesen lakást vesz magának, meg jó anyagi hátteret biztosít sajátmagának. Ezt nyilvánvalóan mind a szüleid biztosították neked (esetleg a családi vállalkozásban dolgozol jelenleg?), de persze ezzel nincs is semmi gond!! Vannak akik ilyen szerencsés helyzetbe születnek bele, nem kell ezért irigykedni, csúnyán nézni rájuk, stb..

Viszont kérdező az biztos, h egy ilyen kaliberű csaj (pláne ha még jó csaj is) SOHA nem fog veled összejönni...ezt vedd tudomásul és kész. Értsétek már meg férfiak, h a nőknek szükségük van arra, h feltudjanak nézni a férfira..és ha a férfi nem tud semmit felmutatni az igen hervasztó tud lenni...

Én pl az utóbbi időben sokat ismerkedtem, sztem nincsenek túl nagy igényeim, de amikor egy pasiról pl az kiderült, h nem dolgozik, munkanélküli (és nem átmeneti állapotról volt szó) akkor onnantól tovább már nem is érdekelt a dolog...ez van, nem tudok tenni ellene...és hidd el, h a nők kb 90%-a így van ezzel...

2013. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!