Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyen erőm, hogy végigcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen erőm, hogy végigcsináljam?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek valakit, 1 éves kapcsolatban vagyok, az utóbbi időben "elvitte" a társaság, a buli, fű, stb. Soha nem korlátoztam...Az utóbbi pár hétben engem lesz@r, és szakítani akarok. Hogy tegyem ezt meg, intelligensen, és hogy éljem túl? Kérlek titeket, ne gúnyolódjatok, nagyon nehéz most nekem...de meg kell ezt a lépést tennem. Már a közös életet terveztük, de így én nem akarom. (25-N, 22-F)Hozzáteszem,nagy áldozatot hoztam volna, ugyanis férjezett vagyok. De érte feladtam volna mindent.
2013. nov. 24. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Állj elé és mondd el neki nagy szipogva, hogy sajnálod de már nem akarsz vele semmit a jövőben. Hozzáteszem, mázlista srác.
2013. nov. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Anonymusina válasza:
Ha lelkiállapotod engedi, ülj le vele beszélni. De ha magasról tojik rád, akkor semmi sem kötelez arra, hogy kedvesen kihajítsd őt.
2013. nov. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóval 1 éve csalod a férjed?
2013. nov. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezt nem teljesen értem... a férjed mellett lett valakid, akivel szakítani akarsz? mert ha ez a helyzet, akkor először is a férjednek mondd meg, hogy el akarod hagyni. és az most mindegy, hogy kiért, miért. mert ha egy srácért megtetted volna, akkor amúgy sem működik ez a házasság. ne áltasd tovább a férjed.
2013. nov. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt most ne ez a lényeg. Hanem az, hogy lett volna valaki, akiért léptem volna...de azt hiszem, nem éri meg.
2013. nov. 24. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!