Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a barátom de az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a barátom de az én hibám is. Szakítsak? 16/L

Figyelt kérdés
Nagyon összevesztünk én meg ott bántottam meg őt ahol a legjobban fáj neki(szóban) és ő ezen nagyon kiakadt mert tényleg nagyon megbántottam és nem vettem észre és tovább feszítettema húrt..aztán megpofozott..aztán 10 perc múlva odajött hozzám és sírva bocsánatot kért és tényleg megbánta...nagyon szeretem őt de a barátaim azt mondják hogy szakítsak nehogy megverjen mégegyszer de biztos hogy nem fog...és ez az én hibám is mert nagyon mélyen megbántottam..ti mit tennétek?esetleg volt már veletek ilyen, akkor mit tettetek?
2013. nov. 24. 21:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%
A férfiasságát ócsároltad. Tuti. Vagy hogy kicsi, vagy hogy nem tud vele jól megdugni. Ez nagy hiba volt. De nem szabadna neki ezért. De gerinctelen női húzás ez, mert akkor ő is elkezdhetné, hogy kicsik a cicik, meg a popsi se jó...szerintem ne szakíts.
2013. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos egyszer az exem átgyalogolt rajtam nem kicsit. Ő is mondott egy olyan mondatot, amit a mai napig nem bocsájtottam meg neki. Nem felpofoztam, hanem ott helyben a társaság szeme látta felálltam, és közöltem vele, hogy soha, de soha többé nem akarom látni, és ebben a szent pillanatban vége annak a két (egyébként csodás) évnek amit együtt töltöttünk!

Több okból nem férfihoz méltóan viselkedett.

1. pofozkodott. Ilyet nem csinálunk. 2. Nem viselte el az őt ért szavaidat, ami - nem kétséges - teljesen kettévágták a lelkét. 3. Eltűrte tőled.


Lehet, hogy maradi vagyok, vagy bennem van a hiba, (lehet dobálni a köveket) de én amondó vagyok, egy férfi, egy életben, csak egyszer sérthetsz meg igazán.

Ott nála véged van akármit mondasz csinálsz ebben az életben.


Most pedig lehet nem egyet érteni velem...

2013. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Azt mondtad neki kicsi a kukija?
2013. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az hogy ha egyszer megtette megint megfogja... itt most elég butus duma. Mert valszeg amivel annyira felhúztad akkor az is megint elő fog fordulni? Nem hiszem, vagyis jóesetben. :)

És nem is azt írtad h megütött, hanem hogy felpofozott. Mert ha egy csaj pofoz fel egy pasit mert az tapló az mért számít kisebb hibának? Annak tekintik, pedig nem az.


Ha te is úgy látod hogy igenis jogos volt tőle, mert nagyon bántót mondtál, te is indulatból, ő is indulatból cselekedett és ... hülyén hangzik de talán még jobb is egy kis pofon minthogy ő is a fejedhez vágjon valami baromi bántó dolgot. A pofon annyi hogy térj már észhez!!! A visszavágás meg olyan hogy nagyon bántód akar mondani hogy neked is nagyon rossz legyen és utálattal gondol rá közben, hogy bántód vághasson hozzád.

Az egyikkel csak téged akar észhez téríteni a másikkal meg ő is meg akarna bántani.


Furcsán hangzik, de szerintem a pofon még jobb is ebben az esetben ha nem volt nagy. Te bántottad meg de emiatt is ő foga magát marcangolni hogy ilyet tett egy nővel.


beszéld meg vele, hogy nem haragszol rá (akkor ha tényleg nem) és jogos volt amit tett, és soha többé nem bántod meg annyira és tudod, hogy ő soha többé nem fog ilyet tenni.


De az előzményeket nem tudjuk, nem tudjuk mi oka volt annak hogy olyat mondtál neki.

2013. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#11 azt is :// csak nem a méretét hanem a teljesítményét, amivel amúgy semmi baj nincs csak haragudtam rá..meg azt is mondtam neki hogy az exe is biztos azért szakított vele mert ilyen bunkó volt meg ilyesmik.. :( de semmit sem gondoltam komolyan amit mondtam neki.
2013. nov. 24. 21:53
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha semmi baj nincs a teljesítményével, akkor meg minek hazudtál a beszóláskor? Akkor csak jogos volt az a pofon. Nem érted? A férfiak erre nagyon harapnak. Ez épp olyan, mintha rád mondaná, hogy szarul szo psz, miközben tök király vagy.
2013. nov. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Na de gyerekek.ha az én halott anyámat ócsárolná az adott nőszemély,lehet elsülne a kezem,pedig énis azon a hitvalláson vagyok h nőt nem szabad megütni.és szerintem ezzel azok is igy vannak akik azt irták h hagyd el,vagy h nőt nem szabad megütni semmi esetben..ne hagyd el,megbánta,te is kabbefaszom voltál..ez az én véleményem..
2013. nov. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Jah, ez a 2 tabu, az anyjáról és a szexuális teljesítményről fikázni egy férfit övön aluli.
2013. nov. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért tisztázzuk a dolgokat, pofont kaptál vagy megütött? A pofon az csak lelkileg fáj és nem tiszta erőből adják. Nem számít verésnek. Az ismerőseidnek fogalmuk sincs mi történt veled, ha olyat mondanak, hogy mégegyszer meg fog verni. Mert nem vert meg. Sőt ha sírva ment oda bocsánatot kérni akkor tényleg megbánta és biztos, hogy többet az életben nem fogja megtenni. Miért van az, hogy a nő pofozkodhatnak orrba szájba minden kis hülyeség miatt, de ha egy pici pofon visszamegy akkor már nőverő az illető. Ne vicceljünk már. Viszont megérdemelted.


Az ha megver/megüt egy férfi azt éreznéd, és nem kéne ilyesmin gondolkoznod, tudnád a választ. Aki nőket ver az nem akkor teszi ha megbántják, hanem ő keres rá alkalmat, mert egy beteg állat.


Ha ezek után te szakítasz vele akkor nagy hülye vagy.

2013. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze ha ezután rászokik a pofozkodásra akkor küldd el a francba.
2013. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!