Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek?! Szörnyű dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Szörnyű dolog történt

Figyelt kérdés
Tegnap a barátnőmhöz átmentem. Elment kajálni és megkért, hogy addig hozzak neki kólát a pincéből. Ott volt a macskája is, véletlenül ráesett egy üllő a macskára (hím macska)és nagyon megsebesült a nemi szerve. Gyorsan haza futottam azt mondtam sietnem kell... REMÉLEM NEM TUDJA MEEEG, HOGY ÉN VOLTAM!! mit tegyek?!

2013. nov. 25. 00:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

:'D Ha egy üllő ráesett a macskának "csak" a pötsére, akkor én vagyok Chuck Norris xĐ


Szerintem ne akarj ekkora hülyeséget benyögni barátnődnek, mert téged is ivartalanít az tuti xĐ

2013. nov. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ó'be jó, hogy itt vagy!
2013. nov. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
kit érdekel? az csak 1 macska.
2013. nov. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Háhhááá ez kamu volt emberek xDD néhányan hogy bevették, akik meg észerevették, hogy kamu azoknak nem üres az agyuk :D
2013. nov. 25. 15:42
 15/16 anonim ***** válasza:
Neked viszont üres hogy ilyen kérdéseket teszel fel, és hogy ekkora hülyeséget ki tudsz találni
2013. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sokatt ittam xDD
2013. nov. 25. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!