Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat és anyagiak? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat és anyagiak? Van akinek hasonló véleménye van erről?

Figyelt kérdés

22 éves, friss diplomás srác vagyok. Meglehetősen jó egzisztenciával rendelkezek, már az egyetem mellett dolgoztam egy elég neves külföldi illetőségű cégnél, ahol most főmunkaidőben vagyok. A félreértéseket megelőzendő, nem a szüleim pénzét költöm, mindent magamnak teremtek elő.

A kérdésem az lenne, hogy mennyire mérvadó a párválasztás szempontjából a korombeli lányoknál a férfi anyagi helyzete? Gondoskodó típus vagyok, ha megtehetem és valakivel biztosnak érzem a kapcsolatunkat, el is tartanám a páromat. Szerintem egy férfi dolga hogy megteremtse egy nő számára a szükséges anyagiakat. Gondolok itt a gyerekvállalásra is, amikor ugye a férfinak kell helyt állni.

Persze nagyon fontos, hogy valaki ne csak emiatt legyen velem, de azért szerintem minden nőnek vannak igényei ilyen téren is.

Ti hogyan vélekedtek erről?

Milyen elvárásaitok vannak egy párkapcsolatban?



2013. nov. 25. 18:40
1 2
 11/11 Girgoy ***** válasza:
Bár férfi vagfyok, de szerintem egyáltalán nem gond, ha egy férfi anyagi biztonságot tud nyújtani a nőnek/gyerekeknek. Ezt persze a nő is kiegészítheti (és általában ki is kell), de nem hiszem el, hogy bármelyik normális nőnek gondot okoz, ha pénzes a manusz, egy jó kapcsolatban pedig nincs rivalizálás. A gond csak akkor van, ha ez a férfi legnagyobb "erénye", ezenkívül nem nagyon nyújt mást, és akkro kialakul már fent említett buta tyúk függ a gazdag kakastól érdek-kapcsolat.
2013. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!