Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg kérdés! Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Hogy mondjam meg a hógomnak, hogy összejöttem az exével, sőt, miattam dobta? :S

Figyelt kérdés

Akinek problémája van a homoszexualitással, az légyszi nyomja meg a vissza gombot, mindketten jobban járunk! Köszi!


Lehet kicsit hosszú lesz, próbálom rövidre fogni.

18 éves meleg srác vagyok, a húgom (16) összejött egy sráccal (18), rendesen bele is zúgott. Egyébként már akkor tudtam, hogy a srác biszex, mert láttam régebben egy ilyen jellegű internetes ismerkedős oldalon, de nem szóltam senkinek semmit erről, mert minek? Közben amúgy nekem is megtetszett a srác, meg össze is haverkodtunk, meg éreztem én, hogy több van ebben haverságnál, de nyilván nem nyomultam, mert nem. Aztán pár hete buliból hazajöttek, húgom gyorsan bealudt, mi meg még fennmaradtunk dumálni meg sörözni a sráccal, és hát megtörtént aminek meg kell :P Másnap elővettem, hogy beszéljünk, mondtam neki, hogy nekem rohadtul bejön, meg szimpi is, de ez így nekem nem oké, nem akarok senki titkosilonkája lenni, pláne nem a húgom barátjáé... erre csak annyit mondott, hogy ő akkor volt először fiúval (ezt én is akkor tudtam meg), és nyilván érdekli a dolog, meg ilyesmi, csak nem tudja még, hogy mit akar, mert ez bonyolult. Pár nappal később egyébként szakított a húgommal valami mondvacsinált indokkal, állítólag nem miattam, hanem azért, mert rájött, hogy nem szereti, de hát nyilván volt szerepem benne. Utána mi elég sokszor találkoztunk, kicsit asszem bele is estem, és végül múlt hétvégén jutott el odáig, hogy jó, letisztázta magában a dolgokat, engem akar, úgyogy most együtt vagyunk. A probléma az, hogy hogyan mondjam ezt meg a húgomnak? Azt tudja, hogy meleg vagyok, meg elég jó egyébként a kapcsolatunk, de a srácról nem tud semmit. Azt is tudja, hogy mi haverok maradtunk a szakítás után, emiatt kapom is tőle mindig az oltást, hogy minek haverkodok egy ilyen szeméttel... hát még ha tudná :/ Az a baj, hogy kicsit padlón van még mindig a srác miatt, mert ő tényleg szerette... szerintetek hogy mondjam el ezt neki? Ti meg tudnátok bocsátani egy ilyet a testvéreteknek? Meg ha belegondolok, végül is én nem csináltam semmit... csak hát nyilván szarul esne neki. Viszont úgy érzem, hogy joga lenne tudni, mi történt igazából. Meg hát ha ez meg lenne beszélve, akkor nekünk sem kellene kommandózni, hogy mikor nincs itthon a tesóm xD Csak mégis hogy?



2013. nov. 26. 15:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%
Pont azt próbáljuk megértetni veled, hogy ez egy olyan szinten szemét húzás volt TŐLED, hogy nem fogod tudni sértődés nélkül megúszni.
2013. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
És ha csak annyit mondanék el neki, hogy miután ők szakítottak, mi összejöttünk? Ez is akkora gáz lenne?
2013. nov. 26. 16:36
 13/32 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2013. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
86%

Ebből sehogy nem fogsz jól kijönni. Már akkor kavartatok mikor még a húgod pasija volt. Az mindegy hogy ki kezdte, benne voltál..nyakig. Akkor is megmondhattad volna a srácnak, hogy "kössz nem". De nem tetted. Hibás vagy te is.

Ha csak azt mondod el a húgodnak hogy miután ők szakítottak ti össze jöttetek, akkor sincs kizárva hogy össze rakja a képet (ha csak mondvacsinált okból dobta a húgodat); tehát ugyanúgy sz@rban leszel a tesódnál.


Akármit mondasz neki, sehogy sem fogsz jó színben feltűnni.


Vagy elmondod neki, és vállalod a következményeket, és akkor a sráccal egy ideig vígan lehettek, de húgoddal talán már sohasem lesztek olyan jóban mint azelőtt (mert ugye a pasik jönnek-mennek, de testvéred csak egy van) , vagy inkább meghúzod magad, dobod a srácot, és imádkozol hogy ne derüljön ki.

2013. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem dobom, mert szeretem :$ Meg úgy tűnik, ő is engem, szóval egyáltalán nem úgy néz ki, hogy ez csak egy futó kaland lesz.
2013. nov. 26. 16:54
 16/32 anonim ***** válasza:
78%

1, A húgod utálni fog, hogy ezt tetted vele. (joggal)


2, A húgod azért is utálni fog, hogy nem mondtad el neki. (joggal) Mert megtudni úgyis meg fogja.


Nem kellett volna addig rápattanni a csávóra, amíg még jártak... A húgod szerintem sose fog benned bízni többet... Lehet a végtelenségig pedálozni nála, de akkor se fog. Megbocsátani lehet, hogy meg fog, de hogy bízna benned életetek hátralevő részében, arra kicsi az esély. Azért próbálkozni attól még próbálkozhatsz a pedálozással. Más esélyed úgy sincsen.


És igen, el kéne mondanod neki, tudod ez az a rész, hogy vállalod a tetteidért a következményeket... Mint felnőtt ember.


Te is ugyanolyan hibás vagy, hiszen tudtad, hogy a srác kapcsolatban van, ráadásul a húgoddal.


Te se gondolhatod komolyan, hogy ez úgy fest, hogy a srác a gaz csábító, te meg ártatlanul ugráltál egy virágos mező közepén, mint valami áldozat, és akkor a srác elejtett téged... Na ne röhögtess... Mindketten tudtátok mi a helyzet.

2013. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
67%
Még a saját bátyjába sem bízhat az ember?!?!?! De egy rohadt beteg egy ország ez...
2013. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
37%
Csináljátok hármasban, a srácnak úgyis mindegy.
2013. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Remélem ezt nem gondoltad komolyan...
2013. nov. 26. 21:43
 20/32 anonim ***** válasza:
95%
Helyre nem fogod tudni hozni, az utolsó reményed ha most elmondasz neki őszintén mindent! Egyszer úgyis kiderül... De ha tőled hallja, és nem csak hetek múlva... talán jobb lesz (persze nem egyből, mert tuti ki fog akadni, és jogosan). A másik: ne mentegetőzz! Ha mindennek elhord, vállald! Mond, h igaza van és kérj bocsánatot, amiért átkúrtad!
2013. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!