Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért érzik jogosnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért érzik jogosnak, hogy egyik kapcsolatból ugrálnak a másikba?

Figyelt kérdés

Ha érzik, hogy lassan vége a dolognak és elmúlt a szerelem, akkor nyomban elkezdenek ismerkedni másokkal, és ha vevő rá a srác, akkor dobja az előző faszit, és összejön az újjal.

Nem egy lányt ismerek, akik 14-16 éves koruk óta 1-2 hónapot voltak egyedül max, pedig 20 éven felüli mind.

Ennyire életképtelenek lennének?


2013. nov. 26. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"és ha vevő rá a srác akkor dobja az előző faszit"

Nálam a faszi is fiút jelent, tehát melegekről van szó?

2013. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Életképtelennek is hívhatod, bár én inkább hulladéknak nevezném a mai tini korosztályt.
2013. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1: olvasd el még egyszer.

2: nem csak tinik!

2013. nov. 26. 22:22
 4/14 anonim ***** válasza:

1es szövegértés nulla.


A nők nagy része ilyen. Ezt is tagadják, mint az anyagiasságot.

2013. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, csak manapság divatos a fiatal korosztályban, ha "van pasid". Ezenkívül sokan meg kapcsolatfüggők.
2013. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Erre mondták hogy azért, mert olyanok mint a kismajmok... Nem engedik el az egyik ágat, amíg a másikat meg nem fogták rendesen.

Persze majd jönnek a csajok, hogy büdös bunkó vagyok, mert nem ilyenek... Sajnos személyesen tapasztalom, hogy de... ilyenek. Akad kivétel, meg tisztelet, de elég ritka.

2013. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Zakathol ***** válasza:

Nem jogosnak érzik, hanem szimplán több a lehetőségük, és élnek is vele.


Nyilván eléd is ha odaraknak egy talicskányi pénzt, akkor azért belemarkolsz...


És akik(!) így csinálnak azok általában gyengébb jellemek is, kevesebb a tartásuk, nem képesek a saját lábukon állni, így kapcsolatfüggőkké válnak. Az exem is ugyanezt csinálta, utánam egyből összejött egy munkatársával, aztán nyűglődnek azóta is. Én meg szépen kihevertem egy fél év alatt, aztán most megismerkedtem egy nővel akivel boldog vagyok.

Ennek így lenne normális esetben a rendje, dehát van aki így, van aki úgy...

2013. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
engem is egyik pillanatrol a masikra dobott nemreg egy lany, akibe full belezugtam s o is szeretett-legalabbis ugy tunt...nem ertem, hogy lehetnek ennyire erzeketlenek. Nem is lattam azota. Random fickot osszeszedett egy buliban, s azota vele van...hihetetlen. Egyik naprol a masikra.
2013. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem jogosság kérdése.

A leírásodba elvileg beleillek, három kapcsolatom volt minimális kihagyással. Az első már az utolsókat rúgta (nem tudtunk egyenesbe jönni az anyagiakkal, hogy legyen), amikor elkezdett udvarolni más, így vele utána elég hamar összejöttünk. Aztán miután vele szakítottunk, pár hét múlva elkezdtem randizni valakivel, 2 hónap után együtt voltunk.


Egyik esetben sem így terveztem, de így alakult. És nem fogok nemet mondani valakinek csak azért, mert még nem voltam elég ideig egyedül :) Illetve a páromnak először megtettem, de aztán elég hamar meggyőzött, hogy ne húzzam a dolgot :)

Lehet kapcsolatfüggőnek nevezni, szerintem nem vagyok az. Egyszerűen így alakult.

2013. nov. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az vagy, érzelmi felületesség kell ehhez.
2013. nov. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!