Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért érzik jogosnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért érzik jogosnak, hogy egyik kapcsolatból ugrálnak a másikba?

Figyelt kérdés

Ha érzik, hogy lassan vége a dolognak és elmúlt a szerelem, akkor nyomban elkezdenek ismerkedni másokkal, és ha vevő rá a srác, akkor dobja az előző faszit, és összejön az újjal.

Nem egy lányt ismerek, akik 14-16 éves koruk óta 1-2 hónapot voltak egyedül max, pedig 20 éven felüli mind.

Ennyire életképtelenek lennének?


2013. nov. 26. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
most ha belegondolok, volt egy egyeves kapcsolatom is...ahol szinten ez jellemezte a lanyt: ahogy vege lett, mar puhitotta őt egy másik pasas. Ebben a kapcsolatban viszont én voltam a hunyó-nem kellett a csaj, megelegeltem - szoval a szakítás itt neki fájt jobban
2013. nov. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Velem egy 23 éves srác csinálta ezt. Nekem nőként mindig nehezen ment a továbblépés. Fél évet szenvedek minden kapcsolatom után, addig ránézni se tudok másra. Szóval nem kell általánositani mindkét nemnél vannak ilyenek is olyanok is. Nem csak a nőkre jellemző, sőt

Ahogy én tapasztaltam inkább a férfiakra jellemző ez a fajta felületesség. Komolytalanabbak az érzelmeik. A nők azok akik érzelmesebbek szerintem egy kapcsolatban, ők lelkiznek ők romantikáznak ők kötődnek jobban.

2013. nov. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 10-essel. Mély érzésű, szível lélekkel igazán szerető ember nem képes egyik napról másikra továbblépni max megjátssza vagy búfelejtésre használja az újat.

Akinek nem voltak igazi, mély érzelmei a másik iránt csak felületes fellángolás vagy rajongás azok képesek erre mert az ilyen hamar elmúlik és nem marad helyébe semmi, a kiábrándulás ugyanolyan gyorsan történik ahogy a "belehabarodás".

De az ilyen soha nem volt igazi szerelem.

Exem volt ilyen. A harmadik randin két hét után mondta, hogy szeret. Már akkor gyanús volt, hisz még nem is ismer...

Két hónap múlva meg már "kiszeretett" belőlem. :D Vicc az egész! Dehát mit vártam egy 23 évestől...akinek előttem 8 futó kapcsolata volt. (akkor értettem meg miért is ilyen rövidek) Éretlen tacskó még...

2013. nov. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jogos a kérdés haha.

nekem a társkeresős időszakomban (5 évig voltam fent az egyiken) a kedvenc nőtípusom volt, aki még kapcsolatban volt, és úgy ismerkedett. Az egyik ilyen lányt megkérdeztem, hogy miért hazudott, hiszen megtaláltam valamelyik portálon (iwiw asszem) és ott állt, hogy kapcsolatban? Azt mondta, a barátjával közösen élnek, és a srác Ausztriában melózik, hogy legyen pénzük, de alig találkoznak 2 hetente 1x. A lánynak ez így nem pálya. Ezért ahelyett, hogy közölné a problémát a barátjával, vagy Ő is elmenne dolgozni, hogy a barátjának több ideje legyen, inkább felregisztrál egy ilyen oldalra és képes lenne megcsalni a barátját és átverni egyben az új srácot is:)

Ez volt a kedvenc nőtípusom:)

2013. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!