Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön össze soha hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze soha hogy legyen barátnőm miért választanak mindig mást?

Figyelt kérdés
25F
2013. nov. 27. 23:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mindjárt arra fogják fogni a kudarcot, hogy nem hiszel magadban. Azt sugallva, hogy az önbizalom elégséges feltétel egy kapcsolathoz. Nos, ez nem igaz.

A önbizalomhiányod is pozitív előjelet kapna, HA jól néznél ki. Akkor te lennél a TITOKZATOS pasi, akit kihívás megszerezni. Viszont ha ugyanezzel a külsővel magabiztos leszel, akkor az eredmény az lesz, hogy bunkó, nyomulós alaknak neveznek majd. HA jó külsővel nyomulnál, akkor viszont "MAGABIZTOS, tudja mit akar az élettől" férfinek tekintetének.

A lényeg, hogy a bensőd és a viselkedésed aszerint nyer pozitív vagy negatív előjelet, hogy milyen vizuális impulzusok társulnak hozzá. A nők elsődleges lételeme a vizualitás. Ez van.

2013. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy nincs mit szeretni rajta. minden zsák megtalálja a foltját. Valószinüleg nem is engedsz magadhoz közel snekit. vagy az is lehet a gond ha hónapokig nem mersz lépni és addigra más lesapja a kezedröl, nem várhatod hogy rád várjanak hetekig... Azt meg megint ne várd hogy egy nö kezdeményezzen.
2013. nov. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem vártam hogy egy nő kezdeményezzen. Egyszerűen nekem ez nem egy olyan gyorsan.
2013. nov. 27. 23:43
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, nem tudom mi az igazság szóval ne sértődj meg, de mondok egy pár okot.


1. Önbizalmad 0 vagy nagyon kevés.

2. Erőlteted a dolgot.

3. Ha nem voltál nővel vagy maximum néhány alkalommal akkor kevés tapasztalatod van fogalmad sincs mivel kell elbűvölni egy lányt.

4. valószínű elhagyod magad külsőre.

5. rossz kisugárzás, akár ronda vagy akár szép, ha rossz a kisugárzásod, tehát mogorva vagy és nem túl beszédes és unott akkor már baj van.

6. Rossz első benyomás, ha ezt ítélik meg akkor nagyon nehezen változhat.

7. Nem vagy kitartó, nemtudom mennyire igaz mert szerintem te akarod a dolgot szóval döntsd el te hogy igaz vagy nem.

8. Szerintem belsőre sem lehetsz szimpatikus senkinek.


Kb ennyi ami hiba van vagy lehet benned vagy mind vagy csak néhány fene tudja nem ismerlek, nem bántani akarlak de tudom hogy ezek közt biztos van benned valami hiba.

Nos külsőleg hogy milyen vagy nem tudom nem is érdekel de ha nem vagy egy álomférfi vagy ha kövér vagy ami rám is igaz akkor barátom tenned kell ellene legalább lássák hogy akarod és ha nem is megy akkor a megjelenéseden változtass.

Ha belsőleg nem vagy érzelmes, egyhangú vagy semmi humorod, nem lehet veled jól elbeszélgetni maximum komolyan és csak néhány szóban vagy nem vagy érdeklődő akkor mindegy milyen a külsőd egy normális lányt nem fogsz meg ezzel.

Ha külsőleg pocsék vagy akkor öreg belsőleg nagyon oda kell adnod magad.

Én is ilyen voltam 22 éves koromig, borzalmasan sokat szenvedtem már kezdtem belebetegedni a magányba.

Aztán teljesen véletlen megismertem egy nagyon szép és helyes lányt akihez nem mert akárki nyomulni mert tényleg lerombolja azt az embert a tudat hogy ő tuti csak a szépfiúkra bukik. Én is beszari voltam nem mertem vele kezdeményezni. De elkezdtünk beszélgetni mert a sors valahogy elintézte ezt és ugye igaz csak baráti beszélgetés volt mert volt barátja a csajnak de ő nekem megmondta hogy mik a hibáim és ha külsőleg nem vagyok egy szépség akkor belül tegyem oda magam, és elmondom neked hogy a csaj megkedvelt, én is segítettem neki bíztattam és ő is hatalmas önbizalmat adott nekem és mivel látta hogy csalódott vagyok és elhagyom magam vette a fáradtságot és mellém állt beszélgetett velem, segített nagyon sok mindenben. Felújítottuk a megjelenésem, a ruhatáramat, gyakorlatilag egy teljes átalakításom volt, igaz nem fogytam le de tettünk érte hogy legalább kondiban legyek. Aztán jöttek a tanácsok, és amikor látta hogy be toji vagyok odamenni egy lányhoz akkor erőltette bemutatott sokaknak nem engedte hogy elmeneküljek mert sokszor bepánikoltam tényleg odafigyelt rám és bíztatott és most baromi hálás vagyok neki így 2 év után mert azóta van egy nagyon boldog párkapcsolatom egy nagyon szép és helyes barátnőm aki elfogadott engem ilyennek mert tudja hogy egy kedves, és jóember vagyok akit meg kell becsülni az életben. És ha nem lett volna a csaj aki nekem segít akkor most is szűz lennék az is biztos.

Hidd el nem azt akarom hogy fájjon a szíved de én most megmondom neked hogy ha nincs is aki segítene legalább fejedben döntsd el azt hogy mit akarsz és győzd le a félelmed, legyen akarat erőd, és tedd oda magad végre, és a legfontosabb ne görcsölj! Ezt piszkosul észreveszik, erre rájöttem.

Nem látok bele a nők fejébe de baromi sokat csalódtam én is és amiüta megváltoztatott az a lány azóta érdekes mód nem erőlködtem és egyből jött a szerelem. Szóval amit most csinálsz fejezd be, és ne hagyd el magad, ne pánikolj be és ha érzed hogy gond van ne menekülj el hanem igen is erőlködj. Persze ha egy csaj kéri hogy nem akkor azt ne erőltesd de ha látod rajta hogy hagyja magát ad neked esélyt amit érezned kell akkor ne menekülj! Ha elfutsz akkor barátom soha nem lesz nőd!

2013. nov. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert ahelyett, hogy keresgélnél, inkább itt sajnáltatod magadat.
2013. nov. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nők már csak ilyenek!
2013. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!