Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Bejövök nektek? (kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejövök nektek? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 27. 23:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
63%
Az a baj, hogy el is hiszi, hogy jól néz ki...hányadék ez a mai trend.
2013. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:
Irigyek vagytok mind! Nekem bejött az élet és ez a bajotok.
2013. nov. 28. 21:01
 43/62 anonim ***** válasza:
Mégis mi jött be neked az életben? MAGYARÁZD EL! Ne csak a szavakkal dobálózz, hanem támaszd alá ÉSZÉRVEKKEL!!!
2013. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
83%
43-as! Ész nem hiszem, hogy jellemző rá. Egyébként elmondom neked, kedves kérdező, hogy egy 12-13 év körüli kisgyereknek nézlek, aki kib @ szottul nagyképű, pedig nincs mire. Az ilyen emberek, mint te, akikben semmi alázat és semmi önkritika nincs, vagy a Dunában végzik, mert valaki megunta a sok böszmeséget, vagy áttér a meleg oldalra. Szánalmas vagy, és őszintén mondom, kicsit sem vagy tökéletes, sőt inkább gusztustalan, mert aki a kép alapján esetleg még látott volna valamit benned, az a dumádtól biztos elhányja magát. Egy szó mint száz: 0 vagy.
2013. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 A kérdező kommentje:
44-es te egy 0 vagy, igen! Hány nővel feküdtél már le életedben? Mert szerintem én már most többel!
2013. nov. 29. 00:02
 46/62 anonim ***** válasza:
59%
Kezd gyanús lenni, hogy kamu. Meglepően helyesen írsz...
2013. nov. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
59%

#46.- Tudom-tudom :) DNFTT :D De attól még röhejes amiket írogat, úgyhogy engedékeny vagyok, kap kaját!


Kérdező #45.- Hogy te nővel? xĐ Röhög a vakbelem! :D "Nő"-nek körülbelül olyan 21 éves koruktól mondjuk a nőket. Te maximum 17 éves lányokig mehettél. Szerinted te már többel? xĐ Csak úgy megsúgom, hogy az éretlen, könnyűvérű, sminkelő, vasalthajú lányok nem számítanak bele ezekbe. Te valahol a béka segge alatt pár méteren kéne legyél, nem tudom mit keresel itt, na de mindegy! A lényeg, hogy ha véleményt kérsz, és nem tetszik a jogos, tényszerű, indokolt, tiszta kritika, akkor ne pattogj! És ne verd a melled mint...ja bocsánat a "mell"-hez izom kéne. Szóval ne verd a bordáid mint King-kong, mert te kérted ezeket a válaszokat!

2013. nov. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! 45ös vagyok, és nő...
2013. nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
*bocsi, 44-es... :)
2013. nov. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
Megb4sználak ott a zuhanyzóban ahol készült a kép
2013. nov. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!