Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Bejövök nektek? (kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejövök nektek? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 27. 23:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim válasza:
93%
tipikus egoista....
2013. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
xd ezek a komik:D amugy meg ha nem àllnál be ilyen b*zisan hanem valamilyen szinten "férfiassan" levennél az egodbol több csajnak tetszennél!
2013. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
92%
ezmiez? 8-O
2013. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:

nekem ha mar a stilusodhoz es korodhoz hasonloan kene valasztani, az elegansabbakat valasztanam :)

TISZTELET A KIVETELNEK!

de azt az oltozkodesi stilust, amit te kepviselsz, csak azok a lanyok fogjak honoralni akik hasonlo kulsejuek, csak az erdekli oket hogy hogyan nezel ki, mennyi penzed van, de hogy mennyi tudas vagy kedvesseg van benned, az nem. beszolsz masoknak akik masmilyenek? huuuu de meno jojjunk ossze vele. tudom, latom minden nap, benne vagyok a tarsasagban :)


1.bp.blogspot.com/-RMYk6REIPb0/UkFyYgKqnwI/AAAAAAAAC6I/_KRC0wkK61Y/s1600/guys-elegant-fashion-2013-fall-1.jpg

2013. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim válasza:
93%
Am ha annyira jóképű vagy meg ilyesmi,meg ilyeneket gondolsz magadról,akkor minek tetted fel ezt a kérdést?-nyilvánvalóan ha jóképű lennél,és mindenki téged lesne,nem kellene feltenned ezt a kérdést.Szégyen
2013. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy ronda, de amiket ide komiba írtál az nagyon nem jön be.
2014. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
hamarabb feküdtél te le pasikkal, mint nőkkel xdddd ha meg valami véletlen folytán tényleg hetero lennél.. akkor sem hiszem hogy NŐK szóba állnak veled..esetleg kislányok..a kettő meg különbözik egymástól ;)
2014. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 Lilla160 válasza:
8%
szerintem cuki ;) :)
2014. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 cheeta girl válasza:
88%

még ha nem vágnál ilyen arcot.. és átöltöznél.... ahogy láttam hogy miket írtál... hidd el, itt senki nem féltékeny rád. szerinted mindenki hülye kivéve te? logikus... tényleg kib*szott nagy az egód... a lányok meg a sulidban akiknek "bejössz" igen... tipikus kis p*csák akik csak (!) azt nézik hogy hogy nézel ki... (még így se értem) szóval szerintem vegyél vissza az arcodból hogy ne utáljon mindenki(bár már mindegy).

16/L

2014. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim válasza:
Hát ez alapján tipikusan az a nagyképű menőgyerek vagy.
2014. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!