Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy döntsek? Bele menjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsek? Bele menjek egy ilyenbe?

Figyelt kérdés
szakítottam a pasimmal 2év után.és a kapcsolatunk közben volt egy fiú akire gondolatban kacsintgattam mert baromi jó pasi.szakítottam a barátommal ugye és az a fiú egyik barátom nem a legjobb,de jóban vagyunk.sokat beszélünk ( ő is szakított a nőjével)megértjük egymást és ő szép lánynak én jó pasinak gondolom őt ezt tudjuk.egyik este buliztunk és csókoloztunk sokat..ezt az osztálytársaink is látták.(osztálytársak vagyunk)igazából most megy a téma hogy hmm...mit csináltatok de nem érdekel igazából mert nekem nagyon jól esett a dolog.áthívott magához filmezni...na gondolom mindenki tudja hogy nem filmezni akar..én nem akarok erkölcstelenül viselkedni.szivesen átmennék hozzá mert jó barátom és jó filmet néznénk de én tudom hogy szexelni akar.és mondtam neki hogy nem lesz semmi erre ő mondta hogy oké.oké...szerintetek átmenjek?

2013. nov. 29. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz szexelni, akkor ne. Ha mégis akarsz szexelni, akkor igen. Ha csak találkozni és filmet nézni akarsz vele, akkor menjetek moziba, és nincs sértődés.
2013. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha teljesen biztos vagy magadba hogy meg tudod állni, akkor miért is ne? Szabadtéri találkához hideg van már...


Előbbit meg azért írtam,mert nekem is volt egy fiú, akivel felmentem 5 percre a lakására, aztán persze nekem esett, én meg nem tudtam neki ellenállni... Csak én akkor 24 voltam, és nem voltak közös ismerőseink, az meg úgy egészen más...

2013. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ha elmegyek hozzá ezek után...amiről kb. senki nem tudna. akkor nem tartanának r*bancnak?és a ha lefeküdnék vele? így innen úgy gondolom nem tudnék neki ellenállni de ott élesbe szerintem visszautasítanám. most ezért mindenki megpecsétel r*bancként?
2013. nov. 29. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj át! Ha érzed magad annyira erősnek, hogyha Ő ezt felhozza neked vagy nyomul, visszatudod utasítani, de ha agyban egyszer is megfordult a fejedbe az, hogy "mi lenne ha megadnám neki magam" akkor szerintem ne tedd. Abból jó nem fog kisülni. :)

Mondjuk ez a sulis viszony, nem annyira jó.

2013. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnal ellenállni, akkor inkább moziba menjetek...
2013. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!