Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jelenthet problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jelenthet problémát ha nagyon komoly természetem van, merev vagyok, nem tudok feloldódni fiúk társaságában?

Figyelt kérdés

Nem tudok csak úgy hülyéskedni, idióta lenni (legalábbis nyilvánosan), előző barátommal ezért is mentünk szét, mert ő meg ilyen természetű volt.

Eddig még egyik barátom se látta a "laza énemet" mert nem tudtam megnyílni nekik. Pedig én is el tudom engedni magam, bizonyos kereteken belül.

Ez amúgy lehet, hogy abból is ered, hogy már nem vagyok olyan fiatal (22) és a szakmám miatt sem engedhetem meg, hogy idióta legyek.


2013. nov. 30. 01:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

A lóf..zt kellene megváltoznod. Én pont olyan vagyok mint te csak férfiban. Soha nem értettem, hogy mi a jó abban, ha az ember úgy viselkedik, mint egy idióta. Az a probléma, hogy a huszonéves korosztály valahol megreked a gimnazista szellemi szinten, legyen szó humorról, (ami nem az utcán történő idétlenkedést, és az ordenáré viselkedést, jelenti az általános tévhitekkel ellentétben), párválasztásról, vagy műveltségről.

Kár hogy kevés ilyen normális csaj van a környezetemben, mint te.

2013. nov. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Meg tudom erteni a problemadat, detto igy vagyok en is.


Anno baratnommel volt ugyanez a helyzet, mi 4 evig huztuk, aztan vege lett. Es azota nem talalok egy komolyabb lanyt se, es itt most nem arra gondolok, hogy nyeljen karot, csak...


Nem is igazan tudom megfogalmazni igazan, de ne fogjam a fejem miatta 5 percenkent, hogy "Ezt most komolyan?".


Melo sajnos nekem is kozrejatszik :/

2013. nov. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
miért kéne változnod? Én szeretek marháskodni, akár utcán is, de én minden környezetben könnyen alkalmazkodom. Egy párkapcsolatban viszont szerintem minimum az egyik félnek merevnek, és komolynak kell lennie. Külön pozitiv, ha a nő ez a fél. Hosszú, komoly kapcsolat során előbb-utóbb kilátásba kerülnek a gyerekek, és általában a nő szokott az első pár évben otthon maradni a gyerekekkel... sorolhatnám még napestig az indokokat, a lényeg az, hogy véletlenül se változz meg senki kedvéért :)
2013. nov. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

amit mondtál neki az magyarázkodás...

ha meg valaki így oltogat téged,te meg magyarázkodsz,akkor vesztettél.

2013. nov. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy vannak akiknek ilyen lányok tetszenek és őket tartják normálisnak.


Én sem vagyok karót nyelt (mert azért otthon szoktam hülyéskedni, például zenére táncolok, ugrálok össze-vissza), csak tudom hol a határ. Legalábbis én így látom. Az pedig szerintem nem fér bele a lazaságba, hogy a barátom az utcán elkezdett hülyeségeket ordibálni és próbált leégetni.


Érdekes meglátás, hogy minimum az egyik félnek merevnek kell lennie. Gyerekvállalás szempontjából érthető amúgy. De nem biztos, hogy egy komolyabb és egy nagyon laza ember összeillene.

2013. nov. 30. 02:20
 16/26 anonim ***** válasza:

nah...már a gyerek is szóba került.:)

ilyesmire hogyan reagált az embered?

2013. nov. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Az hogy gyerekes legyél az visszafejlődés. A komolytalanság éretlenség. Pontosan tudom milyen ez. Ebből amit írtál az az igazság nagyon az jön le hogy nem passzoltok. Ennyi röviden. Az a gond egyre gyerekesebbek(Nagyrészt butábbak is) az emberek és téged néznek ki mert nem olyan vagy mint ők. Ez a többség nyomás. Ne hagyd magad. Nem csak te vagy így, és egy érett ember mellett nem hogy rosszul fogod ez miatt érezni magad, hanem büszke leszel rá hogy te a szűk kisebbségbe tartozol. Megváltoztatni meg nem tud a barátod. Magadat tudod csak. Az egód alapon nem fogja engedni hogy visszafejlődj, csak ha arányosan züllesz is ezzel. Olyan amúgy nincs hogy laza én, csak felszabadult; és az azért nincs és nem látta mert nem vagy komfort zónában, mert nem megfelelő partner! Bocsánat az őszinteségért, de légyszíves gondold át. Másként nem tudnám leírni, no offense, csak segíteni akarok.
2013. nov. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Mármint a közös gyerekvállalásra? Nem mondtam, hogy beszéltünk erről! :)

De amúgy szóba jött. De ezt is elhülyéskedte. Azt mondta, hogy sietnünk kell mert kifutunk az időből.

2013. nov. 30. 02:30
 19/26 anonim ***** válasza:
ez tényleg egy jó válasz volt a részéről:).
2013. nov. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg, szeretem ha őszinték az emberek. Értem amit mondasz és igazad van. Valószínűleg tényleg azért nem voltam felszabadult a társaságában mert nem volt számomra megfelelő partner. De ez már nem probléma, úgysem vagyunk már együtt.
2013. nov. 30. 02:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!