Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jelenthet problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jelenthet problémát ha nagyon komoly természetem van, merev vagyok, nem tudok feloldódni fiúk társaságában?

Figyelt kérdés

Nem tudok csak úgy hülyéskedni, idióta lenni (legalábbis nyilvánosan), előző barátommal ezért is mentünk szét, mert ő meg ilyen természetű volt.

Eddig még egyik barátom se látta a "laza énemet" mert nem tudtam megnyílni nekik. Pedig én is el tudom engedni magam, bizonyos kereteken belül.

Ez amúgy lehet, hogy abból is ered, hogy már nem vagyok olyan fiatal (22) és a szakmám miatt sem engedhetem meg, hogy idióta legyek.


2013. nov. 30. 01:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Az, hogy ilyen téren milyen két ember, egyáltalán nem befolyásol egy kapcsolatot. Az egyik fél minden esetben komolyabb lesz. Az számit, hogy mennyire képesek megérteni egymást, elfogadni a másik stilusát, és tolerálni egymás hülyeségeit :) Az én exem például azt volt képtelen kezelni, hogy szerelmes voltam belé, és ezt ki is mutattam. Közölte, hogy szerinte rendellenes, ha egy férfi királynőként kezeli a párját...
2013. nov. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos mi nem tudtuk elfogadni egymás stílusát.


Én mit meg nem adnék ha olyan barátom lenne aki kimutatja az érzéseit..

2013. nov. 30. 02:48
 23/26 anonim ***** válasza:
Nálunk is a különbözőség okozta a szakítást és még engem nevezett butanak pedig ő volt totálisan facepalm részemről. Szégyelltem vele mutatkozni olyan dolgai voltak és fiatalabb is volt nálam. Aki nem érti meg a nézőpontod az butanak fog tartani miatta főleg az egoista narcisztikus paraszt mert nála a különböző egyenlő a butaval az meg sem fordul az apró agyacskajaban hogy esetleg ő lehet az idióta nem az összes többi ember körülötte. Ha lezuhant volna az egoja szintjéről az IQ-ja szintjére abba belehalt volna. És még ő kéri hogy változzanak meg?! A fittyfenét. Keresni kell egy értékesebb értelmesebb embert. Sajnos tényleg baromi kevés van! De ilyen emberekkel nem kell közőskődni mert csak lehúznak a szintjűkre és örül hogy mekkora menő f**agyerek. Gyökerek.
2013. nov. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Azt hiszem itt kapott értelmet a mondás, miszerint: "edd meg amit főztél".


na jóéjt:D

2013. nov. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én ismerek pont egy ilyen 22 éves lányt, ha iszik akkor mintha más ember lenne :D

hallgasd meg Brian Tracy szemináriumát youtube-on hátha

2013. nov. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kb. mennyi idő kell Neked, amíg egy fiú mellett "fel tudsz oldódni"? Mert ha pár hét után mindig vége lett, akkor érthető, de ha hónapok múlva is nagyon merev vagy, akkor lehet, hogy egy picit tényleg túl merev vagy.


Amúgy én is hasonló személyiség vagyok mint Te csak férfiban.:)

2013. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!