Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Úgy néz ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy néz ki hogy ma vége lesz a több mint 2 éves kapcsolatomnak!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a pasimmal hétvégenként szoktunk találkozni. Ma elvileg ott alszom nála, megyek hozzá busszal. És olyan furcsa mostanában a barátom. Rideg, nem kedves, ha hívom alig akarja felvenni, és most is annyit mondott mikor kérdeztem hogy akar-e ma is talizni hogy ,,ahogy gondolod!" Ez milyen már? Végül mondta hogy menjek, 9kor talizunk, most egy másik városban van. Mondtam hogy 9re legyen ott ahol kéne, erre azt mondta röhögve ,,majdcsak odaérek"! Mi a francot csináljak? Tuti h talizunk, de az a baj, hogy nem lehet vele beszélni a problémákról, arra gondoltam le se fekszek vele, sőt nem is alszom vele, hanem átmegyek másik szobába. lehet megcsal? Vagy mivan? Tudom ti ezt nem tudhatjátok, de nem tudom mitévő legyek. Azt ne írjátok h el se menjek, az megint újabb kételyeket szül bennem, mert addig is nem tudom miért ilyen velem.
2009. nov. 21. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki kell dobnod egyértelműen.
2009. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a szakítások időszaka. Ősz van. Majd tavasszal ujra jön a párzási időszak.
2009. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se feküdj le vele ma.Mond meg mig nem mondjameg mi a baja addig nem lesz semmi. De amugy nem Márknak hivjáák ?:O
2009. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Ne hagyd, hogy szívasson, mert innentől már az megy. És addig amíg nemet nem mondasz.
2009. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kérdzd meg hogy most mivan.. mond el hogy neked ez igy nemjó..

ha meg tényleg megcsal akkor jól teszed ha kidobod..

2009. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hagyd ott, mielőtt ő teszi. Legutóbb mikor velem így viselkedett egy srác, kiderült h nem szeret és azért ilyen, hogy lerázzon.

18/L

2009. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!