Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom követeli az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom követeli az ajándékokat vissza. Visszaadnátok?

Figyelt kérdés
Szakítottam, mert elegem lett a viselkedéséből... Viszont követel vissza minden ajándékot amit tőle kaptam, azt mondta minden csak addig volt az enyém míg együtt voltunk...Barátaim szerint ez gáz, bunkóság, és saját magát égeti ezzel...

2013. nov. 30. 22:23
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

[link]



ez is egy jó megoldás.. nézd meg! :)

2013. nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Te egy befektetés voltál, ami nem térült meg. Mi ebben a furcsa?
2013. nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
de amúgy a vaterás ötlet tetszett a legjobban :D "11"
2013. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Megérdemli hogy ne adjam őket vissza.. Hiszen azért kaptam mert örömet akart okozni...Én se kérem vissza amit ő adott... A másik hogy egy évig egy igazi kretén volt, ezért sem adom vissza, kihasznált.. hát Isten nem ver bottal, most megtanulhatja !
2013. nov. 30. 22:39
 15/35 A kérdező kommentje:
Én se kérem vissza amit adtam neki *
2013. nov. 30. 22:40
 16/35 anonim ***** válasza:

Tarhonyabokor,már a neved is gáz.


A befektetésben benne van az ELŐRE SZÁMÍTÁS.Ennek itt helye nincs,akkor vagy Vatera(nekem is tetszik ez is),de maradok a szemétkosárnál megörökítve.


Ja és el ne felejtsd szétkürtölni,hogy milyen férfiatlan kis görényke.Hogy ne menjen nagyon a további "befektetés"

2013. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
53%
Visszaadnám..sőt,jelen esetben arcába vágnám..vagy ha nincs meg a cucc akkor visszafizetném neki,ugyanis nem vagy te se rászorulva a könyöradományra..undorodnék attól az ékszertől tökmindegy mennyire szerettem vagy hányszázezer..tangát bikinit visszakérni..vicc...szánalom..talán egy jegggyűrű még elmegy,bár...örülj hogy megszabadulsz tőle,add vissza neki a vackait..xd Értéktelen tárgyak,egy értéktelen embertől..xd
2013. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
gratulálok hogy szakítottál vele...ahhoz azonban időzőjeleben azaz így:"gratulálok" hogy összejöttél vele
2013. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

amúgy nekem is volt hasonló kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Mireföl adná vissza,ha ő is megajándékozta.


Most,hogy mondod tőlem is az a patkány kérte vissza,akire én többet költöttem,mivel együtt lakáskor több rezsit fizettem hónapokon keresztül,mint ő.


Hát van megoldás,ha összeültök kiszámítod,te többet adtál és kéred vissza,akkor majd néz.

2013. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!