Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom követeli az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom követeli az ajándékokat vissza. Visszaadnátok?

Figyelt kérdés
Szakítottam, mert elegem lett a viselkedéséből... Viszont követel vissza minden ajándékot amit tőle kaptam, azt mondta minden csak addig volt az enyém míg együtt voltunk...Barátaim szerint ez gáz, bunkóság, és saját magát égeti ezzel...

2013. nov. 30. 22:23
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

a feljelentésélt elutasítaná a hatóság.

de lányok én még mindig kétkedő vagyok,nem győztetek meg. ilyen jó színészek nincsenek,max hollywoodban.

szerintem igenis voltak erre utaló jelek csak ti is tipikus lányok voltatok hogy "ameddig mással genyózik addig nincs baj sőt legalább karakán...a fő az hogy velem legyen rendes"...aztán nektek is megmutatta a foga fehérét

2013. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

azt gondolsz amit akarsz,nem voltál ott, nem veled szemétkedett az én exem, sem a kérdezőé.


(Duna)

2013. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

én kukába dobtam:D mindent.

tökre nem is emlékszem már arra a gy*kérre

2013. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

Lehet bunkóság visszakérni,de ha valóban nem akkarsz tőle semmit add neki vissza! ha nem adód vissza az neked a gáz hogy a ajándék kellet pasi meg nem!

Ha én szakitanák volt barátnőmel és kapnál tőle valamit én nekem nem kéne mondania hogy adjam vissza mindent! Én Visszaadnák neki mindent amit kaptam. Ezzel is bemutatva hogy van büszkeségem!

Bár te tudod ha pár tanga és nyaklánc ilyen sokat ér neked :D

2014. márc. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

A személyes holmimkat nem kérheti vissza, ékszereket igen.

De mondjuk egy használt pizsamával mit akar kezdeni? Mennyit ér szerinte? :D:D

2015. jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!