Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom követeli az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom követeli az ajándékokat vissza. Visszaadnátok?

Figyelt kérdés
Szakítottam, mert elegem lett a viselkedéséből... Viszont követel vissza minden ajándékot amit tőle kaptam, azt mondta minden csak addig volt az enyém míg együtt voltunk...Barátaim szerint ez gáz, bunkóság, és saját magát égeti ezzel...

2013. nov. 30. 22:23
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Én már csak azért sem adnám vissza. Amikor a legelső barátnőm szakított velem (nem ovisok voltunk már és nem 2 hónap után), nekem meg sem fordult a fejemben, hogy bármit is visszakérjek, vagy számon kérjek rajta. Pedig kapott rengeteg ezüst ékszert, nem is kis összegért. Ezeket viszont én szívből adtam neki és nem azért, hogy ha esetleg vége lesz, akkor visszakérjem, pedig nagyságrendileg többet adtam, mint kaptam.

Szóval kedves kérdező, küldj neki egy levelet, amiben ennyi áll: "Ennyit kapsz vissza! Szia"

2013. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Én jegygyűrűt is bevágtam a Dunába. (amúgy se ért semmit), az arany ajándék gyűrűt meg beadtam zaciba és kaptam érte egy kis pénzt. :)


A többi cucc plüssállatka volt, azokat a kutyusom játékra használta, majd szétrágcsálta, és a kukában kötöttek ki. Nem voltam hajlandó egy fillért sem kiadni utazásra azért, hogy az a mocsadék exem visszakapjon bármit is miután szakítottam vele.


Én megszakítanék vele minden kapcsolatot. Ha kell cserélj telefonszámot, ne találkozz vele. Itt akkor van gond, ha tudja hol laksz:(, de akkor sem kötelezhet rá. Mond hogy kidobtad a cuccot, mert nem jelentett semmit . kész!


Ha tovább zaklat menj rendőrségre, kérj távolságtartást stb....

2013. nov. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Na ez az, én sem fogok azért költeni utazásra hogy visszaadjam őket...Ráadásul folyton én utaztam hozzá...Ő szart jönni az egy év alatt 2x 3x...nyárra legalább nem kell új bikinit vennem, ez túl jól áll nekem :D ékszert ritkán hordtam de tetszik nagyon, tanga hát az mindig kell... alvós ruha... nos..meztelenül alszom, azt visszaadnám neki, de hát én nem fogok elmenni hozzá :D
2013. nov. 30. 23:17
 24/35 anonim ***** válasza:
hm...szerintem lusta lenne elmenni a cuccért:) úgyhogy nem hinném hogy vissza kell adnod. Az a lényeg, hogy tényleg te ne költs rá. Ha kell neki, menjen el érte.
2013. nov. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
88%
ezt azért ne lányok!!!!!!!.....szinte úgy írjátok le az exeiteket mint egy antikrisztust.had emlékeztesselek titeket hogy ezekkel a ficsúrokkal egykor orrba szájba szexelgettetek meg bújtatok hozzájuk küldtétek az "így szeretlek úgy szeretlek" sms-eket,sétáltatok az utcán kézenfogva hogy mindenki lássa egy pár vagytok mindezt úgy hogy nem voltatok hipnotizált állapotban szal furcsa hogy ennyire ki vagytok rájuk bukva
2013. nov. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Kedves 25 ös válaszoló...Az exem egy évig kihasználta a jóságomat, a szívemet, amit később be is vallott. Számtalanszor csinált belőlem hülyét, de én is magamból hogy egy évet vele voltam. Le*zarta mi fontos nekem, mindig csak magával törődött, persze én szerelmes voltam, és nem akartam látni az igazságot. Szoval akármilyen jó volt vele a szex és jó volt vele kézen fogva sétálni,úgy érdemli meg hogy ne kapja vissza azokat amiket tőle kaptam, hisz ő mondta akkor, örömet akart okozni az ajándékokkal !
2013. nov. 30. 23:27
 27/35 anonim ***** válasza:

Óh ismerős és a velejéig számító érdekember.

Vissza ne add és még utazgatni sem volt hajlandó??Hát nagyon remélem nem leszel többet ilyen ostoba már bocs.


Vissza ne add,hogy röhögjön a markába,hogy csontig kihasznált.Nő vagyok már ismerem ezt a fajtát.

2013. nov. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
hozzá vágnám jó erősen mindet, ezzel a mondattal:Nesze, vidd el a kacatjaid, remélem soha viszont nem látom őket se,téged sem
2013. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

kedves 25ös válaszoló.


Az én exem megcsalt, szenvedélyből összefeküdt másik nővel, mikor ezért szakítani akartam felpofozott, de úgy, hogy ráestem az ágyra. S miután visszaütöttem és elküldtem a francba, még ő k..rvázgatott le és ő ordítozott velem, hogy márpedig vele kell maradnom különben öngyilkos lesz....vagy megkeresi minden későbbi pasimat és megöli stb, amíg vissza nem megyek hozzá. Rám uszította az anyját, hogy fenyegessen meg (hogy tönkreteszi az életem ha elhagyom a kicsi fiacskáját).


Az első időkben nem volt ilyen egyébként , egy tündibündi kis édes pasi volt, azt mondta így meg úgy szeret , újós volt, törődött velem, szeretgetett.... legalábbis szerelmesnek mutatta magát, amíg meg nem kérte a kezemet. Utána váltott át s...ggfejjé.


Ezek után úgy érzem van jogom így írni róla. Nem beszélve arról miket viseltem el tőle az eljegyzés után. Az alaptalan gyanúsítások, folyton veszekedés, vádaskodás, be akart korlátozni, azt akarta hogy ne legyenek barátaim ...csoda hát, hogy csak undor és utálat van bennem?


Szerintem nem.


Nem tudom hányas válaszoló voltam: én dobtam a gyűrűt a Dunába.


27/N

2013. dec. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Kedves Dunában dobó hölgy :)

Teljesen megértelek az én exem is ugyan ilyen volt...elején tündibündi, aztán ma már odáig fajult a dolog hogy fenyegető sms-eket küld hogy ha nem adom vissza a cuccokat akkor feljelent mert megloptam és 2 nap múlva kereshetem magam a napiszaron...Nem adnám vissza neki, de édesapám megfenyegette, viszont darabokban kapja majd vissza mind azt amit akkor elvileg szerelemből vett nekem ;)

2013. dec. 1. 12:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!