Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajok tényleg mind hülyék!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok tényleg mind hülyék! Szalagtűzőn táncoltam egy csajjal elég jól összemelegedtünk tetszettem neki másnap felvett messegerre vajon mit akarhat?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk és elmondta h van más aki felvette h szerelmes belé terveztük h elmegyünk pénteken bulizni de végül nem akart szombat délelőtt találkozott azzal aki szerelmes belé én is ismerem és kértem válasszon azt mondta legyünk barátok most akkor mi a fenének vett fel és hülyít ha csak szórakozik?
2009. nov. 21. 20:29
1 2 3
 11/25 kolosszus22 ***** válasza:
85%

Kikérem magamnak, engem eléggé szeretnek a nők te gyökér! Kis p.öcs, neked nem lesz az életbe se nőd!;)

22/F

2009. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
LOL köszi az együttérzést te homokszem menjél parádézni sza r jankó
2009. nov. 21. 21:42
 13/25 kolosszus22 ***** válasza:
81%
Kis f@szkalap, te menj parádézni, puncit úgysem kapsz, minden csaj a másikat fogja választani, mint ahogy nagyon helyesen a mostani is tette! Hehe!
2009. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Te csak tudod sóder amúgy meg nem azért van még 2 csaj akik közül választhatok ennyi
2009. nov. 21. 21:52
 15/25 anonim ***** válasza:

lány vagyok és 17 éves (pár hónap és 18), tehát nem állok távol a lány korától (már ha hasonló korú), és én is így tettem volna, és ettől még nem leszek k.rva

sztem az lehetett a háttérben hogy a srác már korábban tetszett neki és tudott róla hogy az is szerelmes belé, de nem volt biztos a dolgában, ezért ismerkedett veled, de az rendes volt tőle, hogy közölte veled, nem akar tőled semmit

2009. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%

Isten, hogy mekkora idióta paraszt emberek vannak :D Akik még kérdeznek is!!! Te jó ég :D


Egyébként hogy legyen mondanivalója a válaszomnak: NE msnen nőzz... (szegény ember kézzel nőz haha...)

2009. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%
Biztos azért sírsz itt mert van még 2 másik lány. Meg mi vagyunk a kockák,de te "lol"-ozol itt... És köszi én jól megvagyok a barátnőmmel ,szóval erről is ennyit :) Azért örülök,hogy ennyire intelligens emberek vannak mint te. Remélem értetted az iróniát. Persze ha tudod mi az ,hogy irónia...
2009. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%

A kérdező egy tipikus bunkó...Ráadásul nem egy IQ bajnok.


33F

2009. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen stílussal nem csoda, hogy nem kellesz a lánynak. Millió normálisabbat talál nálad.
2009. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
te sóderkavics nem msn en szereztem a nőt ha elolvasod a kérdést megtalálod hogy táncolt velem ha meg nem tetszik a stílus nem kell el se olvasni méghogy válaszolni kinem sza rja le a véleményed mert a véleményed olyan mint a seg glyuk mindenkinek van de senki sem kíváncsi rá
2009. nov. 22. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!