Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajok tényleg mind hülyék!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok tényleg mind hülyék! Szalagtűzőn táncoltam egy csajjal elég jól összemelegedtünk tetszettem neki másnap felvett messegerre vajon mit akarhat?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk és elmondta h van más aki felvette h szerelmes belé terveztük h elmegyünk pénteken bulizni de végül nem akart szombat délelőtt találkozott azzal aki szerelmes belé én is ismerem és kértem válasszon azt mondta legyünk barátok most akkor mi a fenének vett fel és hülyít ha csak szórakozik?
2009. nov. 21. 20:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%

tényleg lehet a bunkóságod az oka annak hogy nem kellesz neki.az hogy káromkodsz össze vissza nem visz előrébb semmiben ,valószínűleg el kéne gondolkodnod azon hogy mért ilyenek az emberek veled mint pl az előttem szólok...mert ha ilyen vagy a való életben is nem nagyon számíthatsz barátnőkre,de sőt még alkalmiakra sem.

na pusz

2009. nov. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora gyökerek vagytok.

Itt vitatkoztok azon mint az ovisok "bibi nekem 2 nőm van" "bibibi én meg 3 közül válogathatnék"....hát szerintem meg egyikőtöknek sincs senkije ro.hadtul, de ha mégis, akkor gratulálok, hogy már az ovisoknak is van barátnőjük! LOL!

Tényleg nem veszitek észre mennyire szánalmas ez a netharcoskodás? És még akkor nem vagytok kockák, pfff, kockák vagytok mind.


Utóirat: Inkább legyen bunkó valaki, mint egy nyáladzó tetű papucs.

2009. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
63%

Köszönjük utolsó.

Most aztán nagyon megmondtad nekünk.

2009. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Hűűűdemegmondtad... sz.rabb szöveget ki sem talállhattál volna, már bocs XD. Előbb inkább rakd rendbe magad, aztán keress csajt ;)
2009. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ja, tudod én veletek ellentétben nem is állítottam hogy "ennyi lehetne, annyi lehetne".

Ti meg csak ezzel villogtok.

Látszik ki a csicska.

2009. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!