Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre többet veszekszünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre többet veszekszünk a barátnőmmel de nem hajlandó megérteni, hogy nem akarom így folytatni ezt a kapcsolatot, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, már 1,5, 2 hónapja kimondtam neki, hogy vége, de nem hajlandó megérteni, azóta a kapcsolatból teljesen kiveszett a tisztelet, ha megkérem valamire úgy beszél velem mint egy kutyával, én is veszekszek vele, mert semmibe veszi a kéréseimet, amiket nyilván azért kérek tőle, hogy rendben és normálisan éljünk együtt.


Ez már nem megy.

De itt él velem, itt akar maradni nem tudom, nem akarom megalázni meg összetörni, de el kellene költöznie.


2013. dec. 1. 18:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mikor nincs itthon, szedd össze a cuccait pakold ki, és zárd be az ajtó, jobb ha le is cseréled a zárat. Gyerekes, szánalmas ahogy viselkedik, ha nem ért a szép szóból akkor mit akarsz, hagyni hogy élősködjön rajtad. Állj a lábadra az isten szerelméért !!!
2013. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Tényleg tegyem ezt meg?
2013. dec. 1. 18:56
 13/26 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már rá, de nem akartam szemét lenni.
2013. dec. 1. 18:56
 14/26 anonim ***** válasza:

Fúú, ez gáz. De gondolj bele ez hova vezet? Jobb nem lesz.. Csak egyre rosszabb. Olyan mint egy rohadó fog. Szerintem is szabadulj meg tőle!

Légy úriember ülj le vele és higgadtan csak ennyit mondj: Azt akarom,hogy költözz el. Ennél se többet se kevesebbet. Olyat nem mondhat, hogy nem. Nem az ő lakása, nincs joga ott maradni. Nem ő fizeti a számlákat gondolom, és sokat a háztartásban sem segíthet, ha ilyen igénytelen, hogy te szólsz neki a rendrakásról...

2013. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Azt mondja nem vagyok "hiteles"....

gondolom mert nem akarja feldolgozni, hogy nálam máshol van a dolgok vége. mindenesetre én úgy érzem, hogy bennem már elindult egy lezáró folyamat és idővel mindenképpen vége lesz, lehet, hogy elmegy magától is ha 1-2 hétig hideg vagyok vele.

2013. dec. 1. 18:59
 16/26 A kérdező kommentje:
Utolsó: megmondtam neki már ezt 1,5, 2 hónapja. De nem tudta feldolgozni, sírt, toporzékolt, magába roskadt. Aztán nem ment el.
2013. dec. 1. 19:00
 17/26 anonim ***** válasza:
Tedd meg és ne szarozz. Nem ettől leszel szemét.
2013. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Körülbelül 2 hete ott is hagytam valahol (kezdjük ott, hogy ő ment el tőlem, mert olyat mondtam ami nem tetszett neki) , erre ott leült helyben és sírt. Tudtam, hogy ezt csinálja ezért felhívtam, hogy jöjjön, de úgy érzem hibát követtem el.
2013. dec. 1. 19:01
 19/26 A kérdező kommentje:

Szóval már többször próbáltam lezárni.

Oké, hát megteszem...

2013. dec. 1. 19:01
 20/26 anonim ***** válasza:

Kell ez neked? Még 1-2 hét szenvedés? És ha nem megy magától? Akkor lesz még egy hét meg még egy, egy hónap, kettő...Ha már érzed, hogy lezártad, minek halogatsz?


Az tényleg nem rossz gondolat, hogy amíg nincs ott, összepakolod a cuccait. Neki már csak el kell vinnie azokat.

2013. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!